Один з найпопулярніших українських фільмів "Слуга народу 2" буде показаний в основній програмі на міжнародному кінофестивалі в Монреалі. Сам же Володимир Зеленський зазначив, що це дуже великий успіх для його команди.

Слуга народу 2 на кінофестивалі

Потрібно відзначити, що серіал "Слуга народу" дуже сподобався глядачам, і виявився одним з найбільш успішних проектів 95-го кварталу. Він явно не поступався за популярністю таким фільмам як «8 перших побачень» і «Кохання у великому місті», а можливо, навіть кращий. І ось прем'єра повнометражного фільму відбулася вчора, 24 серпня, на телеканалі 1+1.

Чому ж Слуга народу 2 потрапив на кінофестиваль у Монреалі

Сам Володимир Зеленський, художній керівник студії "Квартал 95", зізнається, що участь Слуги народу на кінофестивалі в Монреалі – це була приємна несподіванка. А в той же час, це показує наскільки успішно і плідно вся команда працювала.

Популярні новини зараз

Красуня-дружина Влада Ями підкорила стрункою фігурою, справжня пантера: "Одного недостатньо"

Гола Кароль викликала гнів українок, ні трусів, ні совісті: "У вас син, не соромно?"

Укрзалізниця відправила українців на карантин, каси закриті: "Більше жодних квитків"

Власниця елітної школи розкрила правду про дітей Зеленського: "Постійний тиск"

Показати ще

Монреальський фестиваль входить у категорію «А». Це, на секундочку, на ряду з Каннським і Венеціанським кинофестивалями. Ця категорія вважається дуже престижною, адже вона визнана FIAPF (Міжнародної федерації асоціації кінопродюсерів).
До речі, Слуга народу два буде боротися за призи в категорії Focus on World Cinema (Фокус на світове кіно).

До речі, варто відзначити, що проекти студії "Квартал 95" вже досить давно зацікавили західну кіноіндустрію. Як мінімум, тому що формат фільму придбала американська компанія FOX Studios, а сам серіал транслюється на онлайн-платформі світу – Netflix.

Нагадаємо, що прем'єра фільму "Слуга народу 2" відбулася 24 серпня на телеканалі 1+1. А сам фільм, відібраний на кінофестиваль в Монреалі, який вважається одним з найпрестижніших у Європі.