Два роки минуло з того часу, як не стало російської співачки Жанни Фріске, а розмови про її смерть не вщухають і досі. Нещодавно у пресі з'явилися нові припущення, що могло спровокувати хворобу артистки, та хто в цьому може бути винним.

Журналысти поали писати про те, що в смерті артистки "винне" ЕКЗ. Нібито через те, що співачка вдалася до процедури штучного запліднення, яке, як відомо, супроводжується гормональною терапією, у неї розвинувся рак, - пише "Сегодня".

Однак лікарі заперечують такі факти. За їх словами, екстракорпоральне запліднення ніяким чином не може викликати рак, якщо жінка здорова. Штучне запліднення – це блокування роботи гіпофіза і стимуляція периферичних органів, зокрема яйцеклітин в яєчниках, щоб вони росли.

Популярні новини зараз

Навіть у Бетмена такої ластівки немає: у Києві продають унікальний суперкар на базі BMW

Потап зненацька застав Настю Каменських за дивним заняттям: "Спускаюся вниз, а там..."

Григорій Решетник зрадів фіналу "Холостячки" зі Златою Огнєвіч: "Нарешті маячня закінчиться"

Зарослий жирком бік Ані Лорак виліз зі штанів, щоб привітатися з фанатами

Показати ще

Як пояснюють спеціалісти, перш, ніж вдатися до процедури, жінку ретельно обстежують.

"І голослівно говорити всякі різні дурниці – це теж саме, що сказати, якщо їхати в метро, то можна захворіти на рак!", - коментують російські медики.

Дивіться відео з Жанною Фріске

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", батько покійної російської співачки Жанни Фріске звинуватив її 4-річного сина у смерті доньки.