Платівка, яка містить 11 композицій, стала 15-ю за рахунком в кар'єрі "Сплін". Текст пісні "Булгаківський марш" написав Михайло Булгаков. Автором інших пісень альбому виступив фронтмен гурту Олександр Васильєв.

У записі альбому взяли участь музиканти групи «Ленінград», вони зіграли на духових інструментах. За словами Васильєва, музичні партії спочатку прописані не були: він лише задавав ритміку і гармонію, а свої партії колеги Сергія Шнурова придумували самостійно.

«Тому наші альбоми завжди звучать так різнопланово. Плюс до цього ми запрошували хлопців з інших груп. Ну, наприклад, намагаємося врятувати душі хлопців з групи «Ленінград», намагаємося хоча б частково врятувати колектив від повного розкладання і запрошуємо їх в свої високодуховні твори. До речі, вони дійсно виходять з нашої студії одухотвореними і задоволеними».

Популярні новини зараз
Російські загарбники надіслали ешелон старовинних танків Т-62: "пам'ятка" з'явилася на вокзалі в Мелітополі Головне за ніч: небезпека для родин воїнів ЗСУ, українці масово повертаються з-за кордону, а окупанти здаються в полон Після окупації росія почала анексію Маріуполя - у путіна висунули божевільний план Улюблений овоч українців знизився в ціні — скільки треба заплатити за кіло, аграрії обіцяють швидке падіння цін
Показати ще

Попередня платівка, «Ключ до шифру», була випущена 23 вересня 2016 року, в неї увійшли 15 композицій.

Раніше "Знай.ua" писав про те, що популярний відеосервіс YouTube розробив власний музичний сервіс, який отримав назву YouTube Music.

Про це стало відомо завдяки повідомленням у блозі компанії.

На перший план в сервісі вийдуть саме музичні композиції, але також у ньому можна переглянути відеокліпи. У Google почнуть поетапний запуск нового музичного сервісу. На наступному тижні він з'явиться в США, Австралії, Новій Зеландії, Мексиці та Південній Кореї, а потім й в інших країнах світу.

YouTube Music – це новий музичний потоковий сервіс, створений для музики: офіційні пісні, альбоми, тисячі плей-листів і музичне радіо, а також величезний список реміксів від YouTube, живі виступи, обкладинки та музичні кліпи, які ви не можете знайти ніде. Вперше всі музичні напрями ви можете знайти в одному місці", – повідомили в YouTube.

Компанія вже запустила сайт сервісу. Незабаром з'являться додатки для iOS та Android.

Версія YouTube Music буде безкоштовною, але в ній буде присутня реклама. Платна версія програми YouTube Music Premium ($9,99) дасть можливість користувачам слухати музику без реклами і навіть після блокування екрану, чого немає у безкоштовній версії.