Скандальна російська балерина Анастасія Волочкова всіляко привертає увагу до своєї персони на сторінці в Instagram. Нещодавно знаменисть приїхала з Корфу і запустила кругообіг дивних знімків: храми, шпинат, банька, заміський будинок, і так до наступної поїздки, де будуть типові шпагати та трюки на деревах. Цього разу артистка рекламувала щітки для сухого масажу.

"Дорогі мої, ділюся з вами чудовою знахідкою — нещодавно замовила собі дренажну щітку для сухого масажу. Застосовую перед улюбленою банькою! Всього 10 хвилин масажу на сухе тіло і шкіра стає неймовірно ніжною і м'якою. Натуральна щетина з волокон мексиканського кактуса покращує кровообіг і допомагає виводити зайву рідину, а це означає, що можна забути про прояви целюліту і «апельсинової скоринки». А ще вона бадьорить і допомагає справлятися з втомою!", - похвалилася "знахідкою" Волочкова. Коментарі ж балерина приховала, адже її обличчя виглядає ненатурально молодим через фотошоп, хоч на цей раз Анастасія і прикрила сороміцькі місця красивим халатиком.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анастасія Волочкова відпочивала від весняних канікул, а тепер вирішила пробігтися по храмах. Наряд для цього артистка вибрала у своєму стилі: квітчастий і з глибоким декольте. Також знаменитість під кінець літа згадала, що у неї є дочка. А ще новий кінь. Так що вона вирішила приділити час відразу двом. А ще Волочкова показала, якою була до шпагатів де тільки можна, скандальних висловлювань та пристрасті до алкоголю.