До мережі потрапили фотографії, які не на жарт здивували прихильників Дзідзьо та Олі Цибульської.На фото щаслива пара тримає на руках маля. Як вдалось дізнатись пізніше, хлопчику вже 9 місяців і його звуть Денис.

"Ще під час знімань кліпу "Чекаю. Цьом" нас було на одного більше, ніж ви бачили у кліпі. Щаслива мамуся приховувала свій животик, а багато хто й досі нічого не знає. Ми вирішили більше не тримати це у секреті, а поділитися радісною новиною з Україною!" - сказав Дзідзьо."Я дуже вдячна Наді, що саме нам довірила стати хрещеними батьками Дениса. Нас це зблизило, а мене одночасно породичало з усією великою DZIDZIOFamily! І мені надзвичайно приємно, що історія "Чекаю. Цьом" переросла в такі міцні дружні стосунки. Життя змінюється, а от куми це назавжди!" - додала Цибульська.

Виявляється, нещодавно Дзідзьо і Оля Цибульська породичалися. Зірки стали хрещеними батьками. Надя, яка вже давно є музою та головною натхненницею гурту DZIDZIO, народила свого первістка – сина Дениса, а Олю та Михайла (Дзідзьо) запросила стати його хрещеними батьками.Зіркові батьки охрестили малюка у київському Володимирському соборі та показали фото зі свята.

Оля Цибульська здивувала природною красою

Оля Цибульська не посоромилася викласти на загальний огляд фото себе коханої без макіяжу. Шанувальники були у захваті від зірки, її обличчя виглядає свіжим та молоди, більшості здалося, що без гриму знаменитість набагато красивіша.

Дивіться: кліп Цибульська-Дзідзьо - "Чекаю.Цьом"

Як раніше повідомляв "Знай.ua", Популярний український артист, фронтмен гурту DZIDZIO і з недавнього часу сценарист і актор Михайло Хома випустив невеличкий тизер до свого нового фільму про "перший раз".