Відома російська телеведуча і актриса Катерина Варнава дуже активно веде аккаунт в Instagram. Нещодавно знаменитість різко змінила образ. Так, артистка позувала з коротким чорними волоссям замість довгого світлого і зізналася, що замишляє тільки "шалость".

"Торжественно клянусь, что замышляю только шалость!", - підписала кадр Варнава. Фолловери ж взялися коментувати побачене: "Катя, у вас така неординарна зовнішність. Кожен раз Вами захоплююся. Приголомшлива фотка! Вогонь.", "Безбашенні брови", "Витівка вдалася ?", "Мультяшка", "Вираз обличчя як у мишеняти з Тома і Джері))", "Гаррі Поттер)", "Старий добрий Гаррі))", "Де те прекрасне волоссячко?", "Ні, дуже схожа на мудру сову, яка вирішила пожартувати!!!", "Катя тобі красивіше з довгим волоссям".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Катерина Варнава звернулася за допомогою саме до фоловерів. Виявляється, знаменитість довгий час страждає від безсоння. Також артистка на своїй сторінці в Instagram вирішила докладно розповісти про те, як і чим вона харчується, адже її підозрюють у анорексії.