Всесвітньо відома модель Джіджі Хадід стала обличчям обкладинки травневого номера Vogue Italia і поділилася радісною новиною на своїй сторінці в Instagram.
«З вдячністю і хвилюванням представляю нову обкладинку Vogue Italia. Велике спасибі за цю приголомшливу роботу, ви мене надихаєте"

Однак знімок шокував фоловерів. Вони почали засуджувати зірку за достаток фотошопу: «Джіджі, ти прекрасна! Але засмага і кількість фотошопу - просто жахливі», «Це зовсім інша людина! Якого біса?», «Чи Не простіше було знайти темношкіру модель?», - одразу ж розкритикували фото фанати. Через кілька годин після такого напливу негативних коментарів Джіджі публічно вибачилася за занадто «темне обличчя».
«Бронзування і фотошоп є відмінними рисами стилю Стівена Кляйна. Тому не варто очікувати від зйомки іншого, крім того, він показав мене зовсім інакше. Але я розумію, що постпродакшн не був виконаний правильно. І коментарі на адресу обкладинки об'єктивні. Хочу звернутися до тих, кого образила надмірна ретуш і вибачитися за це. Все було б по-іншому, якщо б мій контроль над ситуацією був іншим». - підсумувала модель.
"Знай.uа" раніше розповідав про те, що відома американська модель Джіджі Хадід і популярний британський співак, колишній учасник групи One Direction Зейн Малік помирилися і відновили свої стосунки. Одну з найкрасивіших пар сучасності, яка 2 місяці тому оголосила про розрив, застукали за поцілунком. Про це пишуть британські ЗМІ. Судячи з пристрасному поцілунку, Джіджі Хадід і Зейн Малік не тільки відновили відносини, але й зберегли свої взаємні почуття.