Скандальна історія зі співаком Іваном Дорном свого часу наробила чимало галасу. Не залишилися байдужими до цього як українські меломани, так і гуморист Сергій Притула.

Дуже довго шоумен тримав у таємниці, що насправді після інтерв'ю артиста у російській програмі "ВДудь" він спілкувався із ним.

Спроба вирішити "по-чоловічому" і пояснити свою позицію Притулі, вочевидь, вдалася, але сам він не дуже любить згадувати цей інцидент. І зрозуміло, чому – раніше він вже натякав: заяви Дорна кожен сприймає по-різному. Ті, кому вони не подобаються, завжди будуть піддаватися критиці з боку "захисників".

"Я не буду зараз нічого говорити, тому що будь-яке сказане мною слово може дуже погано обернутися для двох учасників цієї віртуальних історії. Свого часу я сказав те, що вважав за необхідне, потім Іван сказав те, що вважав за необхідне. А потім Іван сказав то , що не варто говорити. Навіщо він це сказав, це вже питання до нього ", - зазначив гуморист.

Притула наголосив: співак швидше за все заплутався. Принаймні, так сказав під час особистої розмови.

Популярні новини зараз

Україна програла вирішальний матч проти Австрії на Євро-2020: третє місце і шанс на вихід в 1/8

Лариса Ніцой заявила, що у Росії потрібно запровадити українську мову другою державною: "На Кубані їй надати статус регіональної"

Кияни пішли в "туалетний" наступ, намагаючись очистити місто від смороду

ДТП забрала життя української рекордсменки: їй було всього лише 21

Показати ще

"Десь три дні в особисті і в коментарі мені просто приходили тоннами повідомлення, який я мудак", - жартує він.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Притула вперше розповів, його поєднувало із Педаном та Фреймут.