Телеведучу, дизайнера і художника Тетяну Рамус в останні роки нечасто зустрінеш на світських тусовках у Києві. Широкий спектр інтересів, а також поява своєї компанії ARTRAMUS змушують її майже весь час проводити за кордоном.

Спеціально для Знай.ua вона знайшла час, щоб розповісти про те, чим зараз живе, як планує відзначити 20-річчя шлюбу з мільйонером Ігорем Вороновим і чого їй по-справжньому зараз не вистачає у житті.

- Пані Тетяно, дуже радий вас бачити. Ви як завжди прекрасні! Розкрийте секрет, чим зараз зайнята левова частка вашого часу?

- Дякую за комплімент. Левова частка? Це означає все життя, і сон. Але і уві сні мій мозок працює і після хорошого сну, я приймаю правильні рішення. Хм... Ну що ж...

Популярні новини зараз

Данилко не встояв перед попою Полякової на "Масці": Оля нагнулася прямо перед ним

Леся Нікітюк нагодувала свого чоловіка і налякала майбутню свекруху: "Не помила посуд"

Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко зламали українцям мозок дивним кадром: оптична ілюзія?

45-річна Могилевська "проміняла" мільйонера на 71-річного Поплавського: "Ми худнемо"

Показати ще

Життя, як воно є, завжди підносить нові можливості, а я завжди відкрита для них. Основне заняття для мене це – компанія ARTRAMUS. Незважаючи на те, що багато років я займалася журналістикою, та ще й якою! Соціальною!

Це я про те, що понесло мене зовсім в іншу сторону, у відкритий океан, і тепер я пливу на прекрасному човні, а зі мною цікава команда, полотна, фарби, тканини, поштові голуби, які періодично приносять нові запрошення. Ось зараз готуюся до Нью-Йорку.

- Видно, що життя у вас б'є ключем. Чому ж останнім часом ви рідко відвідуєте світські вечірки і з'являєтеся на ТБ? Чи не сумуєте за колишньою популярностю і уваги преси?

- Ділу час - потісі годину! За службовим обов'язком, як то кажуть, географія чудових подій перенеслася в інші країни і на інші континенти. Тому нудьгувати мені ніколи. Також як і увага преси, якою ARTRAMUS не обділена в Європі. У Києві я, звичайно ж, відвідую цікаві заходи, правда зміст цих вечорів має більше арт-напрямок, а це, як відомо, не викликає такий великий інтерес у ЗМІ.

Зізнаюся, іноді хід свого човна доводиться зменшувати, інакше Київ буду відвідувати, як гість. Але, я тут живу! Саме Київ дає мені енергію для творчості! Тут моя родина, мій чоловік і дочка, яка співає, тому відвідування музичних подій у Києві і в усьому світі, де виступає Анна, стало невід'ємною частиною нашого життя.

- Зовсім недавно у Венеції ви отримали нагороду Award Fondazione Mazzoleni for international Artist. Розкажіть, яким чином вийшло так, що вас зазначив Mario Mazzoleni?

9 сентября в Венеции состоялась Торжественная церемония награждения деятелей искусства, кино и предпринимательства под патронатом Фонда Маззолени. Покровитель вечера Mario Mazzoleni вручил награды деятелям искусства, кино и всемирно известным предпринимателям. Мне было приятно получить Award Fondazione Mazzoleni for international Artist и я посвящаю его #artramus команде и всем тем кому нравится мое творчество 🙂 Я рада присутствовать в компании таких людей, как Mario Mazzoleni,Claudia Gerini @geriniclaudia, Andrea Preti @andreapreti88, Serena Lansiti @jansity, Paolo Pierobon @paolopierobon, Valeria Marini @valeriamarini, Camilla Guidetti @milla.guidetti, Giuseppe Di Pilato, Enrico Gobino @enricogobino,Bruna Farci, Maurizio Miri @mauriziomiriofficial, Gianmattia Pucciano, Mario Aquilino, Fabio Godano, Luisa Benigno. Спасибо Италия за вдохновение!!! И мне хочется творить дальше !

Posted by Tanya Ramus on Tuesday, 12 September 2017

- Як художник протягом декількох років я знайомила світ зі своїми роботами, включаючи Art Basel, на якій, до речі, мене представляла швейцарська галерея. А також ARTRAMUS, як компанія, була представлена ​​у різних країнах.

І так не швидким бігом, а повільним кроком, я досягла такого задоволення, як бути відзначеною нагородою на Венеціанському фестивалі у рамках заходу даного фонду.

- На цьому вечорі ви були у шикарній сукні. Який стиль вам ближче всього?

- Стиль? О Боже! Швидше так! Є стиль, який роздягає жінку, а ARTRAMUS її одягає і прикрашає. Зараз мода - це настрій і повне руйнування стереотипів. І це щастя - бути самою собою.

А на плаття, в якому я була у Венеції, ви побачите численних чорних кішок, які живуть у кожній жінці.

- Розкажіть про своє особисте життя. У наступному році буде вже 20 років, як ви у шлюбі, як вдається весь час підтримувати вогонь почуттів і пристрасті?

- 20 років ... Мені здається, що мені самій 20, але дивлячись на дочку, розумію, що майже в два рази більше ...

- Так у чому секрет щасливого сімейного життя?

- Немає жодних секретів! Зустрілися, полюбили один одного. Як ураган Таня і Будда Ігор. За 20 років ролями не змінювалися. Тобто у шлюбі важливо залишатися самим собою. Це не порада, а констатація факту. Перевірено, як то кажуть, часом.

- Чи плануєте ви ще дітей? Кого б ви хотіли - хлопчика чи дівчинку?

- Планує Бог! А ми довіряємо.

- Розкажіть нашим читачкам свій секрет краси. Як виглядати красиво кожен день?

- Секрет на поверхні! Стимулювати в собі гарний настрій, бути цікавою в першу чергу самій собі. Тому що, якщо говорити про визнаних красунь, багато хто з них занадто велику ставку роблять на груди і губи, а треба б звернути увагу на аудіо і візуал, який виходить зсередини! Обожнюю жінок! Вони мені всі красуні! Тому і пишу я жінок на своїх картинах.

- Пані Тетяно, останнє запитання. Чи є щось, чого у вас немає, і чого ви пристрасно бажаєте?

- Чого у мене немає? На даний момент? Ммммм ... Гарного укладання! І я його пристрасно бажаю. Піду дзвонити зараз майстру!

Ну, а якщо серйозно, то піти писати нову роботу для вернісажу на площі Cан-Марко. Поки ця робота не закінчена, але я її пристрасно бажаю!

Нагадаємо, раніше ми повідомляли рейтинг найкрасивіших дружин українських багатіїв.