Учасник популярного українського талант-шоу "Голос країни-8" Андрій із Чернівців став секс-символом проекту. Хлопець виявився останнім у команді Тіни Кароль, який вийшов на сцену під час "нокаутів" та довів настільки сильно він хоче боротися за звання першого.

Як пише "molbuk.ua", Хлопець виконав хіт "Dancing on my own". Ніжний голос та лірична пісня вразили усіх присутніх у залі.

"Мені було цікаво, наскільки ти будеш триматися за це місце на сцені, наскільки ти сильно бажаєш лишитися тут. Я поставила тебе останнім, вирішила пограти з твоїми нервами: здашся чи ні? І ти переміг, ти йдеш далі", -сказала після виступу буковинця його тренер Тіна Кароль.

Тіна Кароль залишила його на проекті, а Василь Демчук взамін покидає шоу назавжди.

Нагадаємо, Андрій Рибарчук пройшов на шоу "Голос країни" розвернувши до себе всіх чотирьох суддів шоу. Музикант заспівав пісню "Закрили твої очі" Тіни Кароль і вибрав її собі у тренери.

Дивіться неймовріний виступ учасника "Голос країни-8" Андрія Рибарчука

Як повідомляв портал "Знай.ua", електрик за фахом Валентин Біленький вперто йде до своєї мети. Співак за покликанням заради участі у вокальному шоу "Голос країни" схуд на 28 кг. На шоу вінничанин потрапив далеко не з першого разу. Він вп'яте прийшов на кастинг и цього разу йому доля усміхнулась, до нього таки розвернулись крісла суддів.

Також ми писали, що визначилися із лідерами "вокальних нокаутів" серед свої учасників тренери Сергій Бабкін та Потап.

Учасник "Голосу країни" Олексій Баклан, який поступився під час "вокального нокауту" місцем  найяскравішій та епатажна учасниця Зіанджі, розкрив свої найпотаємніші сторони.

Известний український продюсер, репер, тренер проекту "Голос країни" Потап (Олексій Потапенко)написав свою першу книгу "Пан Їжак" для найменший українців.