Відома українська телеведуча і співачка Регіна Тодоренко часто привертає увагу фанатів незвичайними постами в Instagram. На цей раз вона буквально розлютила фоловерів дивним жестом. Знаменитість написала, що американці і японці - життєрадісніші за українців, а потім звузила очі за допомогою пальців.

"Нещодавно прочитала статтю про те , що слов'яни роблять самі серйозні селфі в світі , та й взагалі на фотках менш усміхнені, ніж американці чи японці. Пізніше знайшла ще один факт, який свідчить , що в країнах, де було і є більше мігрантів , за останні 500 років коефіцієнт привітності ріс , тк smile завжди з'являвся на обличчі людини, доброзичливо зустрічаючої нові обличчя в своїй країні. Побувавши і в Америці, і в Японії , я усвідомила, що насторожено ставлюся до людей , які нарочито посміхаються. Спочатку мене це трохи дратувало, тк всі прояви позитивних емоцій мені здавалися фейковими. Поживши трохи в такому середовищі , я зрозуміла , що за допомогою гри «мімічних зморшок» люди просто намагаються згладити будь-яку неприємну ситуацію, намагаються весь час бути на позитиві, і будь-які завдання вирішувати з посмішкою , хоч це буває нелегко. Адже ви теж помічали , що в громадському транспорті люди майже не посміхаються?! А ви часто посміхаєтеся незнайомим людям?", -висловила свою думку Тодоренко.
Прихильники залишилися в шоці: "Ай-я-яй, Регіна, які расистські фотографії", "Таку фотографію в Китаї можуть сприйняти як расизм до китайців до речі ))Кетті Пері відмовили у в'їзді в КНР після того, як вона виклала у соцмережах подібного роду фото)", "расизм,пахне расизмом", "Це расизм , стільки по країнам подорожуєте й досі не знаєте", "Навіщо так очі робити", "За таке банять дуже знаменитих людей, і ви туди ж. Вам не лінь вибачатися перед мільйонами за фото, яке ви порахували жартівливим?".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Регіна Тодоренко, надівши помаранчеве сарі, заспівала для Sandora якоюсь дуже таємничою мовою. Також співачка знялася в дуже незвичайній рекламі йогуртів з посипкою, показавши дві сторони себе і засвітила величезний вагітний животик. А ще артистка показала вже дуже помітний животик в облягаючій туніці і розповіла про свій улюблене свято. Виявляється, вона обожнює дні народження.