У мережі продовжує набирати популярності флешмоб Вікторії Бекхем, в рамках якого знаменитості демонструють свою розтяжку, фотографуючись в шпагаті.

Серед західних зірок у флешмобі вже взяла участь Кортні Кардашьян, серед російських своєю гнучкістю похвалилася співачка Глюкоза.

Не залишилися осторонь і українські селебріті. Першою в шпагаті сфотографувалася ведуча Леся Никитюк, передавши естафету Регіні Тодоренко, Олі Поляковій і Каті Осадчій.



Наразі на виклик Лесі відповіла лише Регіна - днями в блозі ведучої з'явилось фото, на якому вона на тлі заходу сонця позує в ідеальному шпагаті.

Регіна Тодоренко передала естафету своїм колегам по цеху:

Популярні новини зараз
Мінімальну пенсію піднімуть: на скільки зростуть виплати Пенсії по-новому: уряд змінить формулу розрахунку виплат Водії, готуйтеся: з 12 жовтня всі пасажири повинні виходити з авто Без “Петровичів” і “Іванівн”: українські школи переходять на нові правила спілкування
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", ведуча популярного телевізійного шоу "Орел і Решка" Регіна Тодоренко показала свою нову стильну зачіску.