У 72-річного російського актора Миколи Караченцова після проведеної бронхоскопії лікарі діагностували новоутворення.

Про це в ефірі програми "Андрій Малахов. Прямий ефір" повідомила його дружина Людмила Поргіна.

За її словами, метастаз у тілі не було, і вони вилетіли на лікування в Німеччину.

Також жінка розповіла про подробиці аварії в лютому 2017 року, в яку потрапила разом з чоловіком, керуючи автомобілем. Тоді подружжя їхало з дачі. Вона заперечила наявність у її крові алкоголю, яке довели під час слідства у справі про дорожно-транспортну пригоду.

"12 років боротися за життя людини, напитися, сісти за кермо і вбити всіх чотирьох і себе теж? І заради чого це? У мене був довгий день. Вранці я забила багажник вином, горілкою, шампанським, віскі, щоб привезти в ресторан для поминок. Усе розбилося, машина кілька разів перекинулася і лягла набік. Вся шуба в крові, горілці, вині, віскі. Ми надихалися, були всі мокрі", - пояснила Поргіна.

Подавати апеляцію дружина актора не стала якраз через новий вердикт лікарів. Каже, не до того було.

Микола Караченцов вперше потрапив у серйозну автомобільну аварію в ніч на 28 лютого 2005 року. Тоді він поспішав з дачі у Москву, дізнавшись про смерть тещі, й на обледенілій дорозі на великій швидкості не впорався з керуванням. Актор не був пристебнутий ремнем безпеки й отримав тяжку ЧМТ. Лікарям ледве вдалося повернути його з того світу, але повністю його здоров'я так і не відновилося.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua”, після останньої аварії Людмилу Поргіну позбавили водійських прав на півтора року.