У минулому році російська співачка Саті Казанова вийшла заміж за італійського фотографа Стефано Тиоццо. Було влаштоване шикарне весілля, яке не один місяць після обговорювали фанати. Здавалося, що Саті на піку щастя і сама дівчина багато розповідала про духовний зв'язок з чоловіком.

Проте останнім часом в Мережі співачка стала все рідше публікувати спільні знімки з чоловіком, а днями і зовсім злякала фоловерів Instagram міркуванням про зраду.

Саті Казанова поцікавилася у шанувальників, були в їх житті зради. При цьому дівчина далі написала ціле філософське міркування на цю тему. Примітно, що вона згадала тиранів, якими виявляються самі люблячі нас люди. Тирани, за її твердженням, вчать нас "такими жорсткими методами", щоб усередині визрівала якась нова сила.

Популярні новини зараз

Донька Ольги Сумської влаштувала з коханим Home Party: "Крута сімейка"

Аліна Гросу зі своїм коханцем несподівано показали дитину

Леся Нікітюк нарешті показала дитину - дівчинка дуже схожа на неї

Волочкова голяка пірнула в крижану воду, навіть банні віники не витримали ці форми

Показати ще

"Мабуть, найболючіше з випробувань. Земля йде з під ніг, відчуття такої безпорадності, розгубленості... В цьому момент немає здатності увійти в шкіру того, хто зрадив: чим він керувався, що змусило його на такий вчинок... Власна біль і лють заглушають все інше. Ще один рубець на серці...", - пише в мікроблозі Саті.

Співачка не стала розкривати подробиць того, що було в її житті зрада і став після весілля тираном її чоловік, проте такий пост змусив похвилюватися її шанувальників. В коментарях вони висловлювали слова підтримки та припущення, хто міг зрадити дівчину.

"Я сподіваюся, що все налагодиться, і ви знову зможете бути разом"; "Чому все відразу вирішили, що мова про чоловіка? Може, вона посварилася з подругою", - пишуть фанати.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" 14 жовтня 2017 року – Саті Казанова вийшла заміж за італійського фотографа Стефано Тиоццо. Закохані влаштували цілих три весільні урочистості – в європейському стилі з традиційними кавказькими і кабардино-балкарскими мотивами.

Спогадами про підготовку до весілля 35-річна російська співачка Саті Казанова поділилася на своїй офіційній сторінці в Instagram.