Скандальна російська балерина Анастасія Волочкова всіляко привертає увагу до своєї персони. Так, нещодавно на своїй сторінці в Instagram артистка показала красивого коня, однак викликала сміх у фоловерів. Деякі, все ж, похвалили знаменитість на носіння бюстгальтера.

"Ми..." - лаконічно підписала знімок Волочкова. "Ми) як романтично) зараз модно з конем будувати відносини)???", "Брат з сестрою )", "Навіть кінь її хоче)) а ви дівчата їй заздрите", "Два коня))", "Ми.... хто? КОНІ????", "Ну хоч у ліфчику, вже прогрес!", "Взуття прощай молодість", "Кінь зніми ласти", "Картина маслом!!! Кінь і кінь", "Подарували ліфчик, комбінашку і запасні копита. Урааааааа!", "Ви забули надіти плаття", "Вже кіньми захопилася..." - почали писати недоброзичливці. Знайшлися й ті, хто заступився за балерину і зазначив, що у неї довгі ноги.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анастасія Волочкова, здається, махнула рукою на хейтерів і вирішила показати плоди багаторічних праць. На цей раз знаменитість показала відео в Instagram, знявши пуанти з втомлених ніг. Ноги, в свою чергу, видали жахливий хрускіт.