Відома українська телеведуча і співачка Регіна Тодоренко часто привертає увагу фоловерів незвичайними постами в Instagram. Так, на цей раз приховавши животик і показавши соковите авокадо, знаменитість розповіла про порадаи, які їй давала мама. Виявляється, щоб знайти чоловіка, потрібно ходити при повному марафеті.

"Матуся мені з дитинства каже: «Доню, на сніданок , обід і вечерю треба завжди бути красивою, а в магазин за продуктами ходити - взагалі при повному марафеті)), щоб не втратити своє щастя») Я матусю слухала і знайшла свого принца, а звичка надягати красиві прикраси залишилася , щоб виблискувати навіть в магазині)", - поділилася порадою Тодоренко. Фолловери ж взялися коментувати побачене і далеко не всі коментарі виявилися добрими: "Бідний Вдадік! Думаю шлюб буде не довгим. По зальоту шлюб завжди просто вимушена міра. Скільки Регі потім стрясе з нього грошей, ух!", "Зайшла на сторінку Влада, він навіть фотки з колишньою дружиною не видалив від 2016 року. Під фотками визнання в любові колишньої. Невже це нормально, зустрічаючись з одною коли вона чекає дитину, залишити фотки з минулих відносин.", "Ти ж красавішна.", "Обожнюю тебе, але не такого принца знайшла", "Ага тому завжди заспана і не нафарбована ... мабуть тому довго шукала", "Точно, раптом доля, а губи не нафарбовані".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Регіна Тодоренко показала нове фото в Instagram. Виявляється, величезний живіт артистки вже не так просто приховати. Також 25 липня бойфренд Регіни Влад Топалов зробив їй пропозицію руки і серця. А ще знаменитість розповіла про свої головні страхи і похвалилася, як змогла їх перебороти.