Нещодавнє відеозвернення фронтмена гурту "Океан Ельзи" Святослава Вакарчука стало справжнім холодним душем для багатьох українців.

Музикант вперше відкрито озвучив конкретні кроки, які необхідні для досягнення вагомих змін у державі.

"Я ніколи не співпрацював із жодним політтехнологом, не обговорював з ними навіть гіпотетичні політичні плани. Ніколи не замовляв соціологічним компаніям дослідження на тему своїх президентських чи інших політичних рейтингів. Я ніколи не давав жодних обіцянок політикам чи бізнесменам і, чесно кажучи, з посмішкою ставлюсь до конспірологічних теорій, що, мовляв, мене хтось фінансує, веде, або хтось за мною стоїть", - підкреслив Вакарчук.

Дивіться: відеозвернення Вакарчука

Відтоді його ім'я все частіше пов'язують із поняттям "президентські амбіції". Чи правда це і які шанси в артиста коли-небудь зайняти якщо не головну, то одну із керівних посад в країні? На це питання відповів у коментарі "Радіо свобода" політичний експерт Олександр Солонтай. Особисто він не вірить, що лідер "ОЕ", як раніше припускали, може бути пов'язаний із людьми з вищого чиновницького кола – його позиція завжди відкрита і мало пов'язана із політикою.

Популярні новини зараз

Українцям "злили" переможця шоу "Танці з зірками": Олександра Зарицька піде без тріумфу

Бурякова ікра "Пікантна" на зиму: корисна заміна борщам і салатам

Роман Свічкаренко пішов від "Холостячки" Злати Огнєвіч через дружину: "У мене всередині почуття"

Дивіться на цінник і на дірки: українцям підказали, як не сплутати справжній сир з підробкою

Показати ще

"Вакарчук абсолютно самостійний в ухваленні рішень, він не перебуває ні в залежності, ні в якомусь взаємозв’язку з Порошенком настільки, щоб Порошенко міг через нього реалізовувати якісь технологічні проекти. До президентських виборів ще понад рік, але вже сьогодні видно зниження позицій Порошенка. І поява такого кандидата, як Вакарчук, просто вбиває до кінця, на мою думку, шанс Порошенка бути президентом", - зазначив Солонтай.

Дивіться: Вакарчук – не технологія Порошенка – експерт

Як повідомляв портал "Знай.ua", Вакарчук звернувся до українців.