Повітряна гімнастка з Росії Мальвіна Абакарова зазнала моторошної травми під час виступу у Швейцарії.

За інформацією Neue Zürcher Zeitung, інцидент стався ввечері 24 липня у цирку Knie в Люцерні. Росіянка впала з чотирьохметрової висоти, виконуючи один з номерів. Керівники програми прийняли рішення продовжувати виставу навіть після моторошного падіння.

Представниця цирку Сара Гільдебранд повідомила, що після падіння Абакарова була при тямі. Її відвезли до лікарні, де поставили діагноз - перелом обох зап'ясть і вивих ліктьового суглоба.

Лікарі повідомили, що зараз Абакарова перебуває у задовільному стані.

Популярні новини зараз
Вік не перешкода: кого з пенсіонерів заберуть до армії Пенсія зросте на 1000 грн: як оформити доплату в ПФУ Мобілізацію різко посилили: збільшують групи ТЦК Розжарить до +30 і вище: після дощів прийде аномальне тепло
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", експерти дали поради, як уникнути травм під час активного літнього відпочинку.