Відомий український актор, гуморист, віце-чемпіон "Ліги Сміху" Тарас Стадницький, більш відомий як Володько з серіалу "Країна У", пережив складну операцію на серці.


За словами актора, ще в школі під час медичної перевірки районний терапевт сказала йому про шум серця. "Що це означало - невідомо. Для мене, активного сільського хлопчака, це було" бла-бла-бла, бла-бла-бла ".

Потім десь ми їздили у львівський ОХМАТДИТ, там мамі сказали, що" у малого - пролапс мітрального клапана ". Вроджений порок серця, з яким, в принципі, можна прожити до глибокої старості. Але, потрібно періодично перевірятися, тримати на контролі і т. д. Ми вислухали, покивали головами - і поїхали додому садити картоплю, обробляти буряки і орати городи ", - поділився Тарас.


Пролапс, за його словами, "періодично з'являвся на яких комісіях, перевірках", але оскільки лікарі до нього не дуже серйозно ставилися, то і комік не звертав уваги.

Популярні новини зараз

Донька Ольги Сумської Тоня Паперна зворушила українців: "Ходите по хмарах"

Марина Боржемська поцілувала маленьку копію Узелкова: "Спасибі, що вибрала мене"

Колишня Потапа Ірина Горова показала своїх "скажених" мавпочок: "Перелякали дідуся"

Дзідзьо після розлучення зі Slavia вийшов у світ з відомою блондинкою: "Неймовірна красуня"

Показати ще

"І ось трохи менше двох років тому мої діти захворіли. Кашель, соплі, коротше, класик жанру. Послухала їх панночка, говорить, що в принципі нічого страшного, і така" а давайте я ще й вас послухаю! "Чому б і ні? Щось вона слухала, прислухалася, а потім "ой, так у вас шум серця". і я такий гордо (потужно, коли можеш оперувати такими складними термінами) "і, у мене пролапс мітрального клапана, то вроджене". а вона така "може і пролапс, але він вже дуже погано шумить. І далі фраза, яка напевно всьо порішали, ідіть перевіртеся, у вас дві таких хороших доці, їм треба тато ", - відверто заявив актор.
Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", зухвала банда кошмарили українських пенсіонерів