Зовсім нещодавно відома дизайнер і співачка Вікторія Бекхем розповіла про своє знайомство з майбутнім чоловіком Девідом, зізнавшись, що це була любов з першого погляду. Подробиці вона виклала в есе, опублікованому в одному з глянцевих видань. Зворушливий текст починається зі слів: «Кохання з першого погляду дійсно буває». Ну а далі Вікторія розповідає, як зустріла Девіда на одній з вечірок Manchester United.

«Поки майже всі гравці випивають в барі, ти натикаєшся поглядом на нього. Девід стоїть окремо від усіх і спілкується зі своєю сім'єю», — пише екс-учасниця Spice Girls. Варто відзначити, що на той момент вона вже була популярною, а от він навіть не входив до основного складу Manchester. Вікторія згадує, що все "було як в тумані", адже вона вже була трохи п'яна, але не змогла не помітити чарівну посмішку майбутнього чоловіка.
Також світська левиця розповіла про його відносини з рідними : «Ти теж близька зі своїми рідними і думаєш, що між вами є спільне. Він збирається взяти в тебе номер твого телефону, який буде записаний на квитку Манчестер – Лондон». Цей квиток, за словами Вікторії, Девід зберігає досі.
Так, перша зустріч знаметиной пари відбулася в 1997 році, через рік вони оголосили про заручини, ще рік тому, 4 липня 1999-го, одружилися. У Бекхемів четверо дітей: сини Бруклін, Ромео і Круз, а також дочку Харпер і хоч вони іноді сваряться, але в цілому, дуже щасливі.
Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що папараці підловили британську співачку і дизайнера, дружину відомого футболіста Девіда Бекхема, Вікторію Бекхем в одязі, через яку просвічувалися її соски. З першого погляду може здатися, що співачку підвів її бюстгальтер, але очевидно, що Вікторія вибрала такий наряд досить свідомо. Водолазка просвічувалася, і було видно бюстгальтер Вікторії, який теж просвічувався. Однак увагу фотографів зовсім не збентежило зірку.