Популярна модель Наталія Водянова опублікувала на своїй сторінці в Instagram знімок, на якому вона зображена без макіяжу. Шанувальників здивувало, що Наталья продемонструвала всім свої зморшки.

Не кожна знаменитість може показати свої необроблені фотографії, а ще й обличчя без макіяжу. Але це точно не про Наталю Водянову, яка нещодавно повернулася з відпочинку. Здається, у моделі з'явилася пара вільних днів.
Нещодавно зірка поділилася з фоловерами у своєму Instagram фотографією, на якій вона зображена без макіяжу. Наталія прокоментувала, що їй потрібно «відро з кавою в найближчі шість днів». Зовсім скоро у моделі буде дуже напружений графік. Дівчина відвідає Лондон, Париж, Марсель, Токіо, Владивосток і Москву.
Деякі недоброзичливці написали, що вона схожа на заморожену рибу. Однак більшість захоплені, що Водянова не посоромилася показати свої зморшки.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Наталя Водянова розповіла про свою особливою сестрі Оксані. У дівчини глибокий аутизм і ДЦП. Топ - модель розмістила на своїй сторінці Instagram фото з молодшою сестрою Оксаною. Наталя Водянова провела з дівчинкою все дитинство. Мама дівчаток працювала, а батька не було. "70% чоловіків не витримують цей виклик долі. Самотні мами часом не можуть приділяти належну увагу дитині – вони зайняті виживанням, зароблянням на життя. Добре, якщо є бабуся, яка зможе сидіти з такою дитиною. А якщо ні?" – відверто розповіла Водянова.