Відома російська балерина Анастасія Волочкова знову збентежила свідомість користувачів Instagram. Підписники зірки поквапилися поставити їй діагноз.

Нагадаємо, що Настя отримала другу хвилю популярності після того, як відкрила у Instagram свою сторінку.

Однак не можна не нагадати, що ця популярність пофарбована в позитивні тони. Багато хто висловлює невдоволення надмірним оголенням балерини і вимагають від неї припинити публікацію фотографій подібного типу.

Останнім часом багато користувачів зійшлися на думці, що Анастасія страждає від психічного захворювання.

Деякі навіть змогли точно сформулювати цей діагноз — ексгібіціонізм останньої стадії. Але він не єдиний, яким нагородили балерину. Анастасію крім цього підозрюють і в алкоголізмі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що новина про те, що Анастасію Волочкову екстрено госпіталізували, не на жарт стривожила її найвідданіших шанувальників. Волочкова пошкодила найдорожче, що є у балерини, ноги.

"Настя наступила на морського їжака, думаючи, що це камінь. В результаті у неї встромились 20 голок. І дві з половиною години вона терпіла, поки в лікарні їй надавали екстрену допомогу і все витягали. Хоча Настя терпіти не може, коли її колють, до жаху боїться будь-яких голок", - розповів прес-секретар танцівниці Наталія Ракицька.

За словами агента балерини, Волочкова ходить вся перебинтована, не може стати на пуанти.

Варто нагадати, що скандальна російська балерина Анастасія Волочкова всіляко привертає увагу до своєї персони на сторінці в Instagram. У знаменитості навіть є фан-сторінка, куди шанувальники, перериваючи архіви, викладають пристойні знімки артистки з минулого.

Так, Анастасія показала, якою була до шпагатів, скандальних висловлювань та пристрасті до алкоголю.

Нагадаємо, Волочкова вистрибнула на людей з-під бордюру.

Як повідомляв Знай.uа, Волочкову вкусили черепаха, оса і морський їжак.

Також Знай.uа писав, Волочкова доклала щілину до чогось гігантського.