Український естрадний співак Олег Винник вирішив дещо змінити аудиторію – на більш молодшу. Незабаром він шукатиме "вовчиць" серед студенток.

68-річний український співак і ректор Київського університету культури Михайло Поплавський справді планує поповнити ряди зіркових викладачів ще однією знаменитістю.

Втім, поки не ясно, чи довго Винник протримається, адже він стане серйозним суперником для знаменитого ректора, а можливо, Поплавський просто підшукав собі гідну заміну. Музикант тепер буде викладати на факультеті режисури і шоу-бізнесу.

"Радісна новина, друзi! Топовий артист вітчізняного шоу-бізнесу Олег Винник став зірковім викладачем Нашої кафедри менеджменту шоу-бізнесу. Із нетерпінням чекаємо !!! Слідкуйте за оновленням!", - відзначили на офіційній сторінці кафедри в Instagram.

Популярні новини зараз

Жінка справила нужду на вулиці, посеред дітей і пенсіонерів, сусіди лютують: "Дивилася в очі і какала"

Зірка серіалу "Кріпосна" Наталка Денисенко виходила заміж за Андрія Фединчика 4 рази: "Люблю бути нареченою"

Володимир Ярославський і Ольга Мартиновська ніжно поцілувалися і станцювали: "Вони разом?"

55-річну жінку невідомий зіштовхнув з перону під потяг метро і втік: запам'ятайте це обличчя

Показати ще

До речі, новини зраділи як абітурієнти, так і студенти університету. Випускники, які закінчили 4 курс, тепер навіть подумують вступити до магістратури, а деякі студенти задумалися про другу вищу освіту.

Дивіться: Олег Винник - Івано-Франківськ

Як повідомляв портал "Знай.ua", До Івано-Франківська нещодавно приїхав український співак Олег Винник – артист відвідав місто заради зустрічі зі своєю прихильницею, яка вже дуже давно прикута до інвалідного візка. 17 років поспіль дівчина не може самостійно ходити, кожен рух для неї – суцільний біль. Тому найближча подруга вирішила бодай чимось потішити її і організувала зустріч із кумиром. Мешкає Лілія Юрка у селі Тяпче, Долинського району Івано-Франківської області, їй нещодавно виповнилося всього 23 роки. Важка хвороба перетворила на пекло більшу половину її життя, колись вона остаточно перестала відчувати своє тіло.