Відомий український співак Олег Винник, який в кінці травня втратив найріднішу людину - маму - розповів, за яких обставин ця новина застала його.

В інтерв'ю журналу "Отдохни" артист поділився, що в той фатальний день його якраз не було вдома: він поїхав до Тернополя, де повинен був давати концерт. Він намагався додзвонитися до мами, після набирав близьких, але ніхто слухавку так і не узяв. А після Олег ліг спати, оскільки дуже втомився. Про трагедію спочатку дізналися представники його команди, і тільки потім він сам."Я дзвонив їй перед її смертю, але вона не брала трубку, дзвонив рідним... вже майже доїхали до Тернополя, я заснув в автобусі, був сильно втомлений, і в цей час моя команда вже знала, що мама померла, родичі їм уже передзвонили. Бусик зупинили, і всі чекали мого рішення - скажу я розвернути автобус і їхати назад або все ж дам концерт", - відверто розповів Винник.

Артист додав, що вирішив не скасовувати концерт і тим самим виконати волю матері. "Хто б мені що не говорив, я впевнений, що це було правильне рішення", - додав співак і зазначив, що мама завжди їм пишалася і зараз "пишається з небес".

Популярні новини зараз

Панянка чи все ж "пацанка"? Донька Ольги Фреймут Злата Мітчелл носить такі короткі спідниці, що навіть мама в молодості не наважувалася

Учасниця "Міс Всесвіт" Анна Неплях злила інтимні кадри, гідні Playboy: екстремальне міні та відверте декольте

Тетяну Песик з "Жіночого кварталу" не впізнали в реальному житті, але вона знайшла "виправдання": "Внутрішня краса то є основне"

Переможниця "Євробачення" Кончіта Вурст змила весь макіяж і перетворилася на гарячого хлопчину: мужності додалося вмить

Показати ще


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що українського співака, яким просто купається у славі та популярності, Олега Винника спіймали на плагіаті. Легендарний австрійський гурт JOY представила цьому докази. Англомовні артисти заявляють, що улюблена мільйонів "вовчиць" пісня Ніно Винника здерта з давно забутого але не менш колись популярного 30 років тому хіта Touch by touch ("дотик за дотиком"). Співаки говорять, що програш пісні Винника дуже нагадує їхню мелодію. З тим, чи дійсно Винник запозичив їх музику, учасники групи всерйоз обіцяють розібратися в найближчі два тижні. Вони кажуть, що "Ніно" послухають їх музичні експерти, після чого вирішать, чи подавати на Винника в суд.