В бік нинішнього обранця Ані Лорак Мурата критики було вдосталь: йому дорікали за зраду, позаочі і прямо. Але як виявилося сама співачка також не безгрішна і її "доросле життя" почалося значно раніше, ніж у всіх інших.

Перший інтим та почуття: колишній про життя з Лорак

Відкрив усі можливі на той час таланти нікому невідомої Кароліни продюсер Юрій Фальоса. Спочатку – на сцені, а потім і в більш пікантних речах. Пара прожила під одним дахом більше 10-ти років, коли він накинув оком на дівчину, їй було всього 13, та чоловік запевняє, що не знав точного віку.

Продюсер Юрій Фальоса

Популярні новини зараз
Легенда "Танців з зірками" Влад Яма засмутився після "бавовни" у Криму: "Мені чомусь..." Коханець Дорофєєвої Михайло Кацурін готовий до інтимного відео, але без Наді: "Режисер приїхав" Дзідзьо приділив особливу увагу Пономарьову у його день народження, а Зібров та Цибульська підтримали: "Обіймаю, Саня" Ціни на гречку раптово обвалилися: скільки зараз коштує улюблена крупа українців
Показати ще

Втім, навіть відомому і заможному Лорак пізніше зрадила, пішла до футболіста Сергія Реброва. Його "добрі наміри" зробити із нею жінку, котра знає, як правильно поводитися з чоловіками, зіграла з Юрієм злий жарт: сам навчив всім прийомам, які в подальшому принесли їй як нові стосунки, так і нові скандали.

"Публічна людина, якого знали в усьому світі. І знають досі. Тому запаморочив дівчинці голову. Вона закохалася. Я бачив ці почуття, які вона до мене ніколи не відчувала. Вона мені тоді сказала: я закохалася", - розповів Фальоса про Реброва.

Фальоса згадував, що вперше побачив Кароліну на сцені і одразу спалахнули почуття, тому він став не тільки першим продюсером Ані Лорак, але і її першим чоловіком.

"Їй тоді було тринадцять років. Я навіть не знав, що їй 13, я не звертав уваги на вік. Я думаю, що я навчив її всьому. І як поводитися з чоловіками, і як з генералами, і з президентами, і з бізнесменами. Кожен чоловік хотів би таку дружину ".

Про інтим зі співачкою він також згадує доволі емоційно, не приховуючи свого ставлення до неї:

"Це було щось неправильне таке, спонтанне, тому що це було вперше ... Це було не зовсім сказати, щоб сильно приємно ... Бажання, яке протягом року тримається, воно вийшло назовні , цього не можна розцінити з почуттями і відчуттями - оргазму. Це сталося, нарешті… Я вважаю, що Ані Лорак - моя дитина. І ще я не бачив дитину, яку вона народила на світ ...", - підсумував він.

Дивіться: Юрій Фальоса розповів про відносини з Ані Лорак

Нагадаємо, колишній Лорак випадково нагадав про себе.

Як повідомляв Знай.ua, у мережі показали ганебне відео з Лорак.

Також Знай.ua писав, Лорак показала, де переховується після зради чоловіка.