Популярна українська співачка, актриса і секс-символ Даша Астаф'єва часто ділиться з фанатами в Instagram фотографіями з життя і різних фотосесій. Цього разу артистка показала дуже ніжні і чуттєві фото зі своїм коханим - бізнесменом Артемом Кімом.

За добу чуттєві кадри зібрали по 4 і 5 тис. лайків кожен, а фанати не змогли стримати розчулення. "Такі милі та позитивні", "Казкова фотка!!!", "Тільки що побачила на ТСН репортаж про вас, Даша , ви - дивовижна, шлю вам промінчики добра! Нехай все у вас вийде!", "Артем і Даша , нехай у вас буде чудово! Нехай всі випробування тільки зроблять вас сильніше", "Красотулечка,найкрасивіша і справжня", "Збережіть цей стан невагомості і бережіть свою любов", - невпинно коментували шанувальники.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Даша Астаф'єва розповіла подробиці про свої стосунки з коханим Артемом Кімом, який тривалий час перебував під домашнім арештом у зв'язку із звинуваченнями у великій крадіжці. "Ще 26 січня з Артема зняли домашній арешт. Але як і раніше відбуваються абсурдні речі. У нього немає паспорта, він не може ні працювати, ні виїжджати з країни. Цьому, мені здається, немає ні кінця, ні краю", - поділилася Астаф'єва.