Є борода, скажу тобі так: український співак про головну перевагу чоловіків

поділитись
Багато представниць прекрасної статі із ним погодяться

Нещодавно відомий український співак і телеведучий Андрій Kishe відзначив свій 41-день народження. З нагоди свята вирішив розповісти про головний козир на сцені та в особистому житті.

В коментарі Clutch артист зізнався: найбільше пишається власною бородою. Як би це дивно не звучало, але для Андрія це – символ мужності, та й багато представниць прекрасної статі із ним погодяться. Більш того, він впевнений, що це навіть позитивно впливає на творчість, додає харизми та впевненості у собі.

"З бородою я вже близько десяти років. Були й маленькі борідки, і легка неголеність. Зараз прийшов час, коли виріс і я, і моя борода. Адже я вже не юнак. Це зараз модно і актуально. Ось уже років чотири я з такою густою бородою. Але сама рясна волосатість у мене на ногах!", - жартує він.

Kishe давно знайшов собі хорошого майстра: дівчина справжній професіонал, запевняє він, і завжди слідкує за останніми тенденціями моди. Борода зробила співака більш серйозним – почав працювати в дуеті з актором та виконавцем Андрієм Остапчуком, хоча раніше співав сам і тільки суто ліричні пісні.

"В цьому році з іншими виконавцями точно більше ніяких дуетів не буде. Тому що все вже на наступний рік знято", - підсумував він.

Як повідомляв портал "Знай.ua", талант українського актора приголомшив кінокритиків.

Автор матеріалу: 
Марина Лонская
Теги: 
Андрій Kishe, борода, барбершоп
Суспільство
22.01.2018
Наталі Портман розповіла про "сексуальний тероризм", якому вона піддалася в дитячому віці
0
0
19:58 22.01.2018
Артисти змили з себе колишні гріхи, скупавшись на свято Водохреще
0
0
19:03 22.01.2018
Наречена була не в традиційному білому платті
0
0
18:59 22.01.2018
Розкрилися цікаві подробиці про вагітність колишньої дружини артиста
0
0
18:49 22.01.2018