Є борода, скажу тобі так: український співак про головну перевагу чоловіків

поділитись

0

0

Багато представниць прекрасної статі із ним погодяться

Нещодавно відомий український співак і телеведучий Андрій Kishe відзначив свій 41-день народження. З нагоди свята вирішив розповісти про головний козир на сцені та в особистому житті.

В коментарі Clutch артист зізнався: найбільше пишається власною бородою. Як би це дивно не звучало, але для Андрія це – символ мужності, та й багато представниць прекрасної статі із ним погодяться. Більш того, він впевнений, що це навіть позитивно впливає на творчість, додає харизми та впевненості у собі.

"З бородою я вже близько десяти років. Були й маленькі борідки, і легка неголеність. Зараз прийшов час, коли виріс і я, і моя борода. Адже я вже не юнак. Це зараз модно і актуально. Ось уже років чотири я з такою густою бородою. Але сама рясна волосатість у мене на ногах!", - жартує він.

Kishe давно знайшов собі хорошого майстра: дівчина справжній професіонал, запевняє він, і завжди слідкує за останніми тенденціями моди. Борода зробила співака більш серйозним – почав працювати в дуеті з актором та виконавцем Андрієм Остапчуком, хоча раніше співав сам і тільки суто ліричні пісні.

"В цьому році з іншими виконавцями точно більше ніяких дуетів не буде. Тому що все вже на наступний рік знято", - підсумував він.

Як повідомляв портал "Знай.ua", талант українського актора приголомшив кінокритиків.

Автор матеріалу: 
Марина Лонская
Теги: 
Андрій Kishe, борода, барбершоп
Модель поділилась серією відвертих знімків
0
0
15:09 22.09.2017
Минулого року артист повернувся з Москви. Мабуть, на Батьківщині отримує більше
0
0
14:55 22.09.2017
Акторка перебуває в комі
0
0
14:20 22.09.2017
Письменник отримав безліч світлин з Пеннівайзом
0
0
13:51 22.09.2017
Поки фанати ламають голову над цим рішенням, з'явилася перша версія
0
0
13:47 22.09.2017