У справі обвинувачуваного у вбивстві російського співака Олександра Єрмака з'явилися подробиці. Коли Олександр їхав додому з місця злочину, то зізнався у скоєному вбивстві водію, який записав слова на диктофон і віддав правоохоронцям.

Російські ЗМІ повідомляють, що в той вечір заарештований артист був в гостях у приятеля з Абхазії. Друг-юрист, за словами Єрмака, несподівано роздягнувся і став ходити голий по квартирі, пристаючи до співака.

Публікація від Олександр Єрмак (@alexandrermak) Сер 16 2017 о 11:26 PDT

Повідомляється, що після скоєння злочину обвинувачуваний сходив в аптеку, купив пластир, прийняв душ, а потім лише викликав собі авто і попрямував додому. Під час цієї поїздки він і зізнався водієві у скоєному.

Також співак узяв з собою з квартири два ноутбука і мобільний.

Популярні новини зараз
ПриватБанк попередив про ліміти на готівкові операції: які обмеження у березні Українських водіїв чекає низка нововведень з 1 березня: що зміниться Головне за 1 березня: житимемо без світла роками, прихід березневого морозу та подвійне здорожчання комуналки Пенсії перерахують автоматично: хто отримає більше вже у квітні
Показати ще

Як раніше повідомляв інформаційний портал Знай. ua, журналіст розповів про наймодніший тренд в Росії.