Відома українська телеведуча і блогер Маша Єфросиніна дуже активно веде свій аккаунт Instagram і канал на Youtube. Нещодавно знаменитість опублікувала відео  віршем власного авторства. Так, артистка присвятила свою творчість всім працюючим мамам.

"Присвячується всім працюючим мамам!!! #стихавторский", - лаконічно підписала пост Єфросиніна. Фоловерам вірш припав до душі: "Маша, це шедевр))", "Дуже життєвий вірш.Браво.", "Бомбезно!! а головне правдиво", "Супер! Ви дуже дуже розумна жінкам і просто молодець", "Браво! Мені так хочеться посміхнутися, слухаючи цей вірш, але я тільки засмутилася", "Супер! Відкрила інсту саме з такими думками, а тут Ви! І сумно і смішно, але настрій піднявся)))))) Спасибі!" "Оооооооо!!!! Як же це життєво і близько!!!! Терміново у відпустку!!! Приїдете з моря "як Нова копійка" особисто перевірила!!!".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Маша Єфросиніна розповіла все про те, як доглядає за волоссям. Також знаменитість бере участь у популярному проекті "Танці з зірками", де її партнером став танцюрист Максим Леонов. Так, артистка вирішила поділитися першими враженнями від шоу. А ще Єфросиніна виклала відео, на якому показала перший дебют сина Олександра і... свого пупка.