Відома українська телеведуча і блогер Маша Єфросиніна дуже активно веде свій аккаунт Instagram і канал на Youtube. Нещодавно знаменитість створила рубрику "Питання-відповідь", в якій кожен тиждень буде відповідати на найбільш актуальні запитання. Цього разу артистка розповіла все про те, як доглядає за волоссям.

"Рубрику #вопросответ на моєму YouTube каналі я створила з метою, щоб детально і вичерпно відповідати на ті запитання, які найчастіше зустрічаються в коментарях, або надсилаються вами direct! Одне з таких питань - лідерів стосується мого догляду за волоссям! Відповідь вже на каналі або по посиланню в профілі! #вашаМаша", - заінтригувала фанатів Єфросиніна. Фолловери ж взялися коментувати побачене: "Малятко", "Ну як можна бути такою красунею", "Розкішна жінка", "Ви надихнули мене цим образом зробити чубок))вже більше місяця балдію від нього", "На цьому фото дуже схожа на Демі Мур", "Неймовірна і завжди розкішна... захоплююсь".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Маша Єфросиніна бере участь у популярному проекті "Танці з зірками", де її партнером став танцюрист Максим Леонов. Так, артистка вирішила поділитися першими враженнями від шоу. Також знаменитість з сім'єю вирішили дуже зворушливо привітати українців з Днем Державного прапора України. Так, Маша, її чоловік Тимур, діти Нана і Олександр вбралися в сині і жовті футболки і зробили спільне селфі. А ще Єфросиніна виклала відео, на якому показала перший дебют сина Олександра і... свого пупка.