Під час концерту Ользі Бузовій, скоріш за все, перехотілося співати і захотілося чогось іншого. Скандальна зірка, обтягнута невеликими шматочками шкіряного вбрання, почала дуже старанно облизувати мікрофон. Глядачі ці дії Ольги сприйняли вкрай неоднозначно, але пожаліли артистку, вирішивши, що їй просто не вистачає особистого життя.

Вся справа в тому, що Бузова не так давно скаржилася на те, що на побачення не ходить з 2011 року, а після розставання з Тарасовим у неї вже 14 місяців не було сексу. Так що Ольга всіляко намагається вгамувати свої пориви і перемістити в потрібне русло.
Шанувальники співачки не зовсім задоволені її поведінкою, адже раніше вона просто кокетувала, а тепер перетворюється на вульгарну жінку, яка дає підліткам поганий приклад. Саме підростаюче покоління в Росії є її цільовою аудиторією. Однак, це вже не перший випадок, коли співачка тягне щось дивне в рот.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що скандальна співачка і телеведуча Ольга Бузова нерідко зізнавалася, що з-за щільного графіка у неї зовсім немає часу на романтичні стосунки. Незважаючи на це, фото Бузової в Instagram змусило її фанатів задуматися, чи не вагітна співачка. Фоловерам здалося дивним те, що Ольга знялася в рожевому вільної сукню. В області живота Ольги деякі особистості розгледіли опуклість, яка може означати, що Бузова зрозуміла, що вагітна, а тепер намагається це явно приховати.

У коментарях багато шанувальників особисто запитали у співачки, чи носить вона під серцем малюка, деякі вже побажали дитині здоров'я, але чомусь Ольга так нікому і не відповіла.