Скандальна російська співачка і ведуча Ольга Бузова заявила, що створює свою власну криптовалюту, яка гордо зватся BuzCoin, а ще запускає it-проект BUZAR.

Співачка під час свого виступу прямо зі сцени заявила шанувальникам, що зараз люди живуть в "епоху Ольги Бузової - епоху великих змін".
Зірка заявила про створення імперії: вона має намір запустити власну криптовалюту і it-проект BUZAR.

Опис "Бузар" звичайно интригет :сказано, що з його допомогою можна буде телефонувати, надсилати один одному повідомлення, розміщувати оголошення, грати в онлайн-ігри, замовляти одяг і їжу, і шукати роботу. Також можна буде перераховувати криптовалюту BuzCoin.

І це, як виявилося, не першоквітневий жарт. Когда-то Ользі Бузовій доводилося мити підлогу, щоб заробити на улюблені джинси. Цією історією скандальна телеведуча поділилася в одному з інтерв'ю. За словами артистки, це був хороший досвід і поштовх, адже тільки тоді Ольга зрозуміла, що крім себе самої шукати допомоги нізвідки. У майбутньому цей життєвий урок дуже знадобився зірці. Бузова згадує, що мила і підмітала підлогу, щоб заробити хоч щось, адже мама завжди давала повчальні поради: "Якщо хочеш в цьому житті щось отримати – не чекай ні від кого".

Раніше "Знай.иа" розповідав про те, що співачка і ведуча "Дому-2" Ольга Бузова вже більше року холостячка. Після хворобливого розлучення з футболістом Дмитром Тарасовим дівчина так і не змогла зважитися на нові відносини. Однак незабаром особисте життя Ольги може знову наповниться яскравими фарбами. Виявилося, що телеканал ТНТ, на якому глядачі спостерігають у різних амплуа Бузову вже протягом 13 років, зважився на створення абсолютно нового проекту. Головною героїнею в жіночій версії проекту "Холостяк" стане Ольга Бузова.

Популярні новини зараз
Більше не "золота" крупа: в Україні стрімко падають ціни на гречку Весь цей час ми помилялися: як правильно готувати гречку, щоб вона не втратила смаку і не розварилася У Китаї визнали незалежність Брянської народної республіки: "А Москва тепер бомбить за це" "Ми не зможемо перемогти": Дмитро Кулеба у відчаї звернувся до країн НАТО
Показати ще