Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися
Сама Ешлі, судячи з фото, явно не переживає через недоліки фігури, насолоджуючись пляжним відпочинком з друзями. Здається, вона навіть помітила фотографів, але ті не зіпсували їй настрій.
Однак фото, які модель викладає в мережі, все-таки відрізняються від знімків папарацці. На них дівчина виглядає куди більш стрункішою і підтягнутою.
Раніше "Знай.ua" писав про те, що американська плюс-сайз модель Анна О'Брайен (Anna o'brien) зазнала сексуальних домагань під час фотосесії в бікіні на Таймс-сквер. Про це дівчина розповіла на своїй сторінці в Instagram.
Зі слів 33-річної О'брайен, це був найважчий досвід у її житті.
"Я стояла на Таймс-сквер в бікіні і позувала для фотосесії. На самому початку я відчувала себе дійсно розбитою. Не тому, що наді мною знущалися, а тому, що мене активно сексуалізували кілька спостерігаючих за цим чоловіків", — підписала вона фотографію.
Пізніше модель написала колонку для журналу Cosmopolitan, де розповіла, що перехожі пропонували їй "поплескати дупою", полизати її ноги, а також "намазати маслом" її "печиво". Дівчина ледве стримала сльози: вона була готова до образ через свою зайву вагу, але не до сексуальних домагань.
О'Брайен впоралася зі своїми емоціями і гнівно відповіла кривдникам. "Ви огидні. Будь ласка, зупиніться", — попросила вона.