28-річний британський актор Метью Льюїс, що заслужив популярність роллю Невіла Долгопупса в легендарних фільмах про Гаррі Поттера, одружився.

Цією щасливою новиною актор поділився з фоловерами у своєму Instagram-акаунті. Обраницею Меттью стала Анджела Джонс, з якої вони почали зустрічатися ще в 2016 році.
Зворушливий і смішний коментар під весільним фото Льюїса, розтопив серця фанатів та преси. Актор написав:

«Крім того, що я пропустив концерт ArcticMonkeys в Лос-Анджелесі, так вони до всього іншого виступали в Італії в одне з нами час. Моя дружина змусила мене одружитися саме в цей час. Я в люті».

Церемонія одруження закоханих відбулася в живосисному місті Портофіно в Італії, яке славиться чарівними пейзажами і теплим морем.
Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що 2 травня світ відзначав 20-річчя одного з найвідоміших історій про чарівному світі і Хлопчика, Який Вижив. Рівно 2 десятки років тому відбулася фінальна битва за Хогвартс, в якій Гаррі Поттер переміг Волан-де-Морта. Справжні фанати поттеріани знають, що свято створений у пам'ять про епічному битві, коли Гаррі Поттер переміг Того-Кого-не-Можна-Називати. За змістом, саме 2 травня 1998 року відбулося епічне протистояння. Виходить, що сьогодні фанати святкують не просто річницю, а пристойний ювілей. Давайте познайомимося з важливими фактами про поттеріані, які повинен знати кожен поважаючий себе шанувальник.

Наприклад, сама письменниця Джоан Роулінг каже, що завжди знала, що в книзі буде сцена, де Гегрід виносить Гаррі – живого, але виглядає мертвим – з лісу. Також Роулінг відкрила таємницю, що у фінальній битві також повинен був загинути глава сімейства Візлі – Артур. Потім письменниця передумала і "вбила" іншого хорошого персонажа – Римуса Люпину.