Російський актор Борис Клюєв, відомий за серіалом Вороніни, в даний момент бореться з раком легенів. Відомо, що незважаючи на хворобу, він продовжує займатися творчою діяльністю.

Про це пишуть російські ЗМІ.

За словами Володимира Бейліса, режисера Малого театру, де працює Клюєв, артист в даний час проходить лікування.

"Хто знає це зараз? Робляться процедури, все робиться для того, щоб це було виправлено", - зазначив він.

Популярні новини зараз

Українка мало не купила сир "зі знижкою" за 350 грн: свіжий коштував 200

Колишній Ані Лорак Юрій Фальоса пошкодував про витрачені на співачку гроші: "Їй купували прокладки, бензин, білизну..."

Самотня Алла Мазур "заблукала" між двома красунчиками: "Не вдається за когось одного"

Бетмен посадив Людину-павука на пляшку: такого навіть Супермен не витримає

Показати ще

Режисер також повідомив, що Клюєв, незважаючи на хворобу, продовжує виходити на сцену.

"Звичайно, він грає. Я з ним говорив, він сказав, що було важкувато, але зараз вже краще",- додав він.

Відомо, що про серйозну недугу 73-річного актора стало відомо у квітні цього року. Проте точний діагноз озвучили тільки зараз.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що основною причиною смерті людей у віці від 15 до 29 років є травми, отримані під час дорожньо-транспортних пригод. І це закономірно для всього світу. Цю інформацію повідомила в Twitter Організація об'єднаних націй.

Зазначимо, що в Україні за 2017 рік, в дорожньо-транспортних пригодах загинули 3432 людини.

Більш того, смертність на дорогах в нашій країні у 3-4 рази вище, ніж в європейських країнах. Так, Україна посідає десяте місце у рейтингу за рівнем смертності в дорожньо-транспортних пригодах. На першому місці за станом на липень 2017 року в списку знаходиться Грузія, Росія - друга, Вірменія на третій позиції, Індія і США четверті та п'яті відповідно. З шостого по дев'яте місце в рейтингу зайняли Болгарія, Туреччина, Латвія та Албанія.

Як повідомляв портал "Знай.uа" американський сенатор від Республіканської партії Джон Маккейн не виключив, що незабаром може померти від раку мозку, з яким він бореться вже тривалий час. Разом з тим, політик зазначив, що сподівається на те, що зможе побороти хворобу, оскільки він ще не встиг реалізувати всі свої плани.

"Я не знаю, як довго я буду тут. Можливо, у мене буде ще п'ять років, можливо, завдяки досягненням в області онкології, знайдуть нові методи лікування раку, які продовжать моє життя. Можливо, я піду, до того, як ви почуєте це", - зазначив сенатор США.