Сьогодні з'явилося офіційне оголошення про те, що Влад Яма став обличчям телеканалу "1+1" та частиною команди "1+1 Продакшн", тож зовсім скоро глядачів чекає багато сюрпризів від зоряного хореографа.

У другому сезоні легендарних нових "Танців з зірками" Влад Яма знову займе почесне крісло судді, а також візьме участь в інших проектах "1+1".


"Я дуже радий, що "Танці з зірками" продовжили на другий сезон, адже це говорить про якісній роботі всієї команди. Більше того, я щасливий мати можливість знову прожити історію "Танців з зірками". Завжди жартую, що про цей проект я знаю, якщо не все, то дуже багато: випробував себе і на паркеті, і в суддівському кріслі.Мої вимоги до зоряних пар залишаються такими ж високими, адже цієї осені танцівники поставили високу технічну планку, також пріоритетними є відносини всередині пари і щирість на паркеті. Для мене велика честь стати обличчям "1+1", адже ще під час зйомок "Танців з зірками" та "Модель XL" я був вражений професіоналізмом команди і любов'ю до всього, що вона створює", – заявив танцюрист
Як раніше повідомляв портал "Знай.uа ", Влад Яма постав у новому амплуа: найголовніше прикрив волоссям