Наближення новорічних свят змушує нас усіх освіжити свої знання про алкоголь. Зрештою, всім хочеться від душі повеселитися і ніхто не хоче ганьбитися. Колектив британських дослідників спробував експериментальним шляхом з'ясувати, скільки алкоголю в середньому потрібно людині, для того, що б добре танцювати. Як повідомляють російські ЗМІ, результати експерименту виявилися багато в чому передбачуваними. Для того що б досить весело провести час і не втратити контроль за ситуацією треба виходити з норми "одна пляшка на людину".

Об'єднавшись з професором нейропсихофармокології Девідом Наттом з Імперського коледжу Лондона, журналісти організували нехитрий досвід — вони запропонували 55-ти випробуваним грати в танцювальну гру Just Dance на XBox. За допомогою камери гра зчитує руху гравця, і для того, щоб набирати у ній окуляри, він повинен повторювати танцювальні рухи, що показуються на екрані. Кожен гравець починав гру тверезим, але повинен був пити вино келих за келихом і запам'ятовувати, на скільки його вистачило.

Успішність танцю вимірювалася набраними за нього окулярами, і експеримент показав помітну залежність кількості отриманих очок від часу, проведеного на танцполі, і разом з тим кількості випитого алкоголю — на початку вечора гравці заробляли за танець в середньому 4 400 очок, але коли всі вони дійшли до шостого келиха вина (тобто в цілому випили одну пляшку), середній рахунок піднявся до 6 200 очок. Однак при продовженні експерименту рахунок гравців стабільно починав падати — на другій пляшці вони набирали лише 4 000 очок. Видання зазначає, що двоє піддослідних не впоралися з експериментом. За словами професора Натта, в цьому немає нічого дивного — алкоголь саме для цього на вечірках і з'являється.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про основну причину пияцтва

Популярні новини зараз
Залишать голими та босими: комунальники пообіцяли "не райдужну перспективу" всім боржникам Доїхати на роботу і назад – вже не по кишені: проїзд у маршрутках дорожчає Червень принесе не лише тепло, а й гроші: хто отримає нову пенсію Комунальники масово подають до суду на неплатників: яка заборгованість вважається критичною
Показати ще