Призначений вчора тимчасово виконувати обов’язки голови ДФС Олександр Власов два роки не «служив», а воював в зоні АТО

Про це повідомив його заступник, підполковник К., який до цих пір несе службу в одному зі спецпідрозділів ЗСУ, передає NEWSONE.UA.

«Це професійний військовий розвідник і контррозвідник, наш бойовий командир. Я мав честь воювати разом з ним. В армії мало таких офіцерів здатних виконувати складні бойові завдання. Я і зараз не можу вам навести прикладів операцій, які виконували наші «привиди», однак повірте, це реальні складні бойові завдання», – повідомило джерело в ЗСУ.

Нагадаємо, що до посади в ДФС Олександр Власов очолював одеську митницю. Під час його керівництва в Одесі була проведена одна з найгучніших спецоперацій останніх років з перекриття контрабанди та арешту «короля контрабанди» Аминєва.

Про Власова також відомо, що під час Антитеррористичної операції на Сході він деякий час очолював Головне міжрегіональне управління оперативного забезпечення зони проведення АТО Державної фіскальної служби України щодо перекриття каналів контрабанди на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

Популярні новини зараз
За обмін 100$ з українців здеруть 1100 гривень: жорстке попередження від Нацбанку Від 100 до 1000 гривень: кому піднімуть пенсії у липні Пенсіонерам виплатять більше 500 гривень надбавки Ваших дітей зупинятимуть на вулиці та відправлятимуть до ТЦК: юрист назвав наслідки нового закону
Показати ще