Призначений вчора тимчасово виконувати обов’язки голови ДФС Олександр Власов два роки не «служив», а воював в зоні АТО

Про це повідомив його заступник, підполковник К., який до цих пір несе службу в одному зі спецпідрозділів ЗСУ, передає NEWSONE.UA.

«Це професійний військовий розвідник і контррозвідник, наш бойовий командир. Я мав честь воювати разом з ним. В армії мало таких офіцерів здатних виконувати складні бойові завдання. Я і зараз не можу вам навести прикладів операцій, які виконували наші «привиди», однак повірте, це реальні складні бойові завдання», – повідомило джерело в ЗСУ.

Нагадаємо, що до посади в ДФС Олександр Власов очолював одеську митницю. Під час його керівництва в Одесі була проведена одна з найгучніших спецоперацій останніх років з перекриття контрабанди та арешту «короля контрабанди» Аминєва.

Про Власова також відомо, що під час Антитеррористичної операції на Сході він деякий час очолював Головне міжрегіональне управління оперативного забезпечення зони проведення АТО Державної фіскальної служби України щодо перекриття каналів контрабанди на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

Популярні новини зараз
путіну наплювали у склянку на очах у дружини Євгена Кошового з "Квартал 95": "Весь світ кричить" Юрій Ткач з "Квартал 95" показав "секретну зброю", якої так бояться в росії: "Ті самі, біологічні" Надя Дорофєєва після розставання з Дантесом зізналася в сильних почуттях до Позитива: "Люблю і хочу"
Показати ще