Нового ватажка так званої "Донецької народної республіки" Дениса Пушиліна привітав з призначенням на посаду помічник президента Росії Владислав Сурков, який курирує врегулювання конфлікту на Донбасі.

Цю інформацію повідомляє Донецьке агентство новин.

Денис Пушилин
Денис Пушилин

"Голосування, яке відбулося, продемонструвало високий рівень політичної культури, солідарності та рішучості народу Донбасу продовжувати боротьбу за мир і права громадян на гідне життя" Владислав Сурков

Пушиліну він бажав успіхів на новій посаді та запевнив його у своїй підтримці.

Популярні новини зараз
На картку пенсію не виплатять: у ПФУ назвали чіткі вимоги до банківського рахунку У YASNO повідомили неприємну новину для тих, хто платить за "нічним" тарифом "Газмережі" закликали по-новому платити за доставку газу: що потрібно знати споживачам При споживанні до 100 кВт/год – тариф нижчий? У YASNO пояснили важливий нюанс
Показати ще

Владислав Сурков
Владислав Сурков

Крім того, помічник Путіна сподівається, що новий "ватажок" терористів продовжуватиме політичний курс свого попередника Олександра Захарченка, забезпечить наступність і послідовність.

Денис Пушилин
Денис Пушилин

Нагадаємо, що новим виконуючим обов'язки ватажка так званої "ДНР" призначений глава фейкової "Народної ради "республіки" Дениса Пушилина. Відповідне рішення ухвалили на "засідання" так званого парламенту, усунувши голови "Ради міністрів" Дмитра Трапезникова.

Раніше "генеральна прокуратура" "республіки" визнала незаконним його призначення.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", у так званих "ДНР" і "ЛНР" вже збираються провести протизаконні, фейкові вибори. Відповідне рішення прийняли на засіданні так званого "парламенту", тимчасово, призначивши виконувати обов'язки ватажка "ДНР" Дениса Пушилина.

Також портал "Знай.uа" повідомляв про те, що з окупованого Донецька в Росію почали тікати соратники ліквідованого ватажка терористів "ДНР" Олександра Захарченко. Так, згідно з розвідданими з Донецька до Москви втекли радник Захарченко Олександр Козаків, а також так званий міністр доходів і зборів Олександр Тимофєєв ("Ташкент").