Минулий тиждень завершився на валютному ринку досить благополучно для гривні, без різкого обвалу останньої.

Гривня

У п’ятницю, 14 вересня, міжбанк закрився зі зниженням долара США на 3 копійки.

"Торгівля йшла хвилями протягом дня – то з’являлося більше попиту, то пропозиції. Але в підсумку перемогли продавці і гривня зміцнилася", – зазначив київський фінансист Юрій Гриненко.

За словами експертів, курсові тренди обумовлені переважною збалансованістю попиту і пропозиції на тлі позитиву унаслідок співпраці з МВФ, а також відсутність ажіотажу і низького спреда готівкового ринку.

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 2-8 жовтня для всіх знаків Зодіаку: влада Риб, вибір Стрільців та перешкоди Дів Нова мінімальна зарплата та підвищення пенсії: як з 1 жовтня в Україні зміняться виплати У ДТЕК терміново попередили українців: це має зробити кожен споживач Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно
Показати ще

транш МВФ
транш МВФ

Разом з тим, фінансисти, як і раніше, відзначають брак на фінансовому ринку ресурсу національної валюти: залишки банків на коррахунках в НБУ зменшилися на 4,8 млрд. грн. У той же час обсяг ліквідності, мобілізованою регулятором через депозитні сертифікати, знизився на 0,4 млрд. грн.

Також в казначействі відзначають, що перед вихідними банкам особливо невигідно залишатися у великій валютної позиції.

Однак, поточні економічні та політичні події на настроях міжбанку і діях його учасників не надто позначалися.

Долар

Фінансисти про всяк випадок підняли готівкові курси перед вихідними – мінімальна вартість долара на продажу громадянам виросла з учорашніх 28,03 грн ./$ до 28,10 грн. /долар.

Підвищення попиту на долар наступного тижня фінансисти не прогнозують. Якщо заяви за результатами роботи місії МВФ будуть позитивними, то експерти прогнозують зміцнення позицій національної валюти у найближчий час.

Нагадаємо, стало відомо, яким буде курс іноземних валют за даними Національного банку України (НБУ) у вихідні, 15-16 вересня. Порівняно з показниками у п'ятницю, 14 вересня, гривня не зміцнилася в своїх позиціях, її показник - 28,15 за долар.


Як повідомляв раніше Знай.ua, став відомий курс іноземних валют, встановлений Національним банком України (НБУ) на 17 вересня 2018 року. Порівняно з показниками у п'ятницю, 14 вересня, курс гривні впав до 28,15 грн за долар. Про це свідчать дані на сайті регулятора.


Також Знай.ua писав про те, що у понеділок, 17 вересня, порівняно з показниками у вихідні, 15-16 вересня, гривня не зміцнилася в своїх позиціях, її показник - 28,15 за долар.