Справжні акули івент-індустрії зустрінуться у Києві 3 жовтня на EVENTS.BACKSTAGE– першому правильному заході для HR, маркетинг-директорів, керівників великих компаній, власників бізнесу, щоб розповісти і показати зсередини, як влаштовані івент-заходи у теорії і на практиці. Над проектом працює більше 100 чоловік. Свою присутність уже підтвердили представники 150 великих українських і зарубіжних компаній. Передбачається, що на заході будуть присутні 450 гостей. І у вас є унікальна можливість опинитися серед них!

Events.backstage

Як заявляють організатори, присутні побачать 30 «хітів» і 30 постановок. Кращі гравці бізнесу розкажуть про нюанси та проблеми, з якими стикаються при організації заходів. Вперше гості зможуть побачити і протестувати останні технології, особисто поспілкуватися з лідерами різних сфер івент-бізнесу і дізнатися всі тонкощі їхньої роботи.

Не обійдеться і без перформансів – унікальної колаборації артистів і техніки. Організатори обіцяють, що зітруть кордони між сценою і залом!

«Сьогодні ніхто не вчить маркетологів, HR-директорів, власників компаній, яким має бути правильний захід із оптимізованим бюджетом,– каже автор ідеї EVENTS.BACKSTAGE, керуючий компанією A-1 Group Микола Чечуга. – При цьому вимагається, щоб він приніс належні результати для зростання бізнесу, тому суть виставки насамперед полягає у створенні освітньої платформи.

Популярні новини зараз

Молода дівчина вийшла заміж за п'ятьох братів і приголомшила світ: "Сплю по черзі..."

Студентка вийшла заміж за 80-річного чоловіка і виглядає щасливою: закохалася без пам'яті

Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко зламали українцям мозок дивним кадром: оптична ілюзія?

"Дитина" Тіни Кароль і Дана Балана зворушила українців: кароока дівчинка з бантиком

Показати ще

EVENTS.BACKSTAGE– це перший майданчик, де кінцевий споживач зможе побачити новинки і повзаємодіяти з передовими технологіями, відчути на собі, як це працює. Не обійдеться і без світлових фонтанів, а ще на вас чекають графіка 360, дві робот-руки – вони будуть диригувати оркестром, наливати напої, розрізати торт ... Але і цього нам здалося замало... Не можу розкривати всі деталі, але одне можу сказати точно: все, що ми презентуємо,– це найкраще з того, що сьогодні є на ринку. Споживач зможе обрати найбільш гідний продукт для свого свята».

Нагадаємо, виставка EVENTS.BACKSTAGE відбудеться 3 жовтня о 17:30. Місце проведення і подробиці будуть оголошені на сайті: https://eventsbackstage.pro/