Українським водіям-порушникам тепер буде не солодко. За непристебнутий ремінь, відсутність мотошолома та інше тепер доведеться заплатити добру копійку.

Про нововведення пише Politeka.

Так, відтепер штраф за непристебнутий ремінь безпеки збільшився до 850 гривень. Це, на думку авторів законопроекту, повинно справити неабиякий ефект та змусити водії дотримуватися правил водіння.

У першу чергу, таке нововведення має підвищити безпеку на українських дорогах.

Популярні новини зараз

Ані Лорак вперше показала рідного брата – як Кароліна в чоловічому тілі: "Ми схожі"

"Холостячка" Мішина зайнялася справою, яку ненавидить заради Еллерта: "Чекаю на тебе, коханий"

Леся Нікітюк нарешті показала дитину - дівчинка дуже схожа на неї

Льоша Тригубенко вперше після "Холостячки" з'явився з дівчиною: блондинка з великими очима

Показати ще

Але, виявляється, що новий штраф ще й стане окремим джерелом доходів для українського бюджету.

Так, тільки за період з 01.01.2018 по 01.08.2018 року національною поліцією за порушення правил користування ременями безпеки або мотошоломами були складені 171 019 постанов і протоколів.

Зараз покарання за таке порушення становить 51 гривню. Так, якщо всі порушники сплатять свої штрафи, то бюджет отримає 8 мільйонів 721 тисячу 969 грн.

Якщо ж підняти штрафи до 850 гривень, то дохід бюджету вже складе 145 мільйонів 366 тисяч 150 грн. А це практично в 17 разів більше надходжень.

Але депутати пішли ще далі. Наразі парламентарями розглядається закон про штруфування за порушення не лише водії, а й пасажирів.

Однак, за словами експертів, найцікавіший момент полягає в тому, хто саме буде оплачувати штрафи за пасажирів в салоні.

Відтепер провину за порушення правил безпеки пасажиром понесе водійю, саме на його ім'я випишуть штраф.

Нагадаємо, у мережі з'явився перший випуск нового Youtube-проекту "Зупини лося". У ньому активісти боряться із хамством на українських дорогах, вказують автомобілістам на неправильне паркування і поведінку.

Як повідомляв портал Знай.ua, чергові автохами в Києві окупували зелену зону, проїхавши повз шлагбаума. Про це повідомляє спільнота "Русанівка" у соцмережі.

Також Знай.ua писав про те, що українці отримуватимуть автомобільні номери по-новому. Для водіїв процедуру їх отримання спростили.