Останні дев'ять днів бджолярі готували бджіл до зимових холодів, утеплювали вулики і заносили їх в більш теплі місця. І сьогодні останній день бджолиної дев'ятини. А будь-яка робота, яка не відноситься до бджіл, вважається гріхом. Так що відкладіть свої справи на інший час.

Якщо ж у вас є бджоли, то потрібно попросити дітей, яким ще не виповнилося 12 років, помолитися святому Саватію. Моляться бджолиному покровителю про те, щоб бджілки добре перенесли зиму, і щоб втрати були несильними, щоб в наступному році вони змогли зібрати багато меду. Дорослим не можна цього робити, тому що бджолами займаються тільки ті, хто чистий душею, і маленькі діти - найчистіші і безгрішні в цьому сенсі.

Сьогодні потрібно їсти побільше меду, додавати його в різні страви, раніше навіть робили спеціальне медове печиво. Мед допоможе бути здоровим всю зиму. Крім того, щоб їсти мед самим, потрібно поділитися ним з сусідами, близькими і жебраками.

Популярні новини зараз

У Китаї оголосили воєнний стан через коронавірус: 15 млн людей живуть в ізоляції від світу

"Неперевершена": Катя Осадча в шикарній "уніформі" показала українкам роботу мрії

Коронавірус вже у Львові? Студента, який повернувся з Китаю, екстрено посадили "під замок"

Місиво з 11 автівок: пекельна аварія на трасі "Одеса-Київ" приголомшила Україну, трагічне відео

Показати ще

День не підходить для початку нової справи, але відмінно підійде для того, щоб пошукати нову роботу, місце, де повчитися. Також сьогодні звертаються до астрологів, юристів і психологів. Свято добре підходить для передачі досвіду і для ворожінь. У цей день можна знайти справжню мудрість. Але якщо ви не знаєте якихось символів, не малюйте їх просто так. Також сьогодні не можна занадто різко рухатися, голосно шуміти і сваритися з людьми.

Діти, які народилися сьогодні, живуть довго і доживають до самої старості. Вони сильно люблять, щоб все було в порядку і в чистоті. Їм підійде камінь-талісман бірюза.