Мінський Синод Російської православної церкви проголосив розкол світового православ'я, а точніше зробив впевнений крок до духовної ізоляції Росії, відмовившись виконувати рішення Константинополя про надання томосу УПЦ. Це прекрасне свідчення того, що в РПЦ не має нічого спільного з релігією, православ'ям і християнством взагалі. Це політичний карго-культ керований ФСБ.

Як передає replyua.net про це у своєму блозі пише український блогер з ніком Mason Lemberg.

За його словами, цей політичний карго-культ знову і вкотре не витримав випробування українським питанням. Можна собі уявити, якщо б якась венесуельська католицька церква перестала визнавати Папу Римського і почала молитися Мадуро. Потрібно називати речі своїми іменами і після завершення процедури отримання автокефалії української церкви, назвати речі своїми іменами, перейменувавши Московський патріархат хоча б так: "Московська розкольницька псевдоправославная церква".

Популярні новини зараз

Тіна Кароль приголомшила екстримом з 11-річним сином: "Ти тільки акуратно"

Тіна Кароль отримала особливу статуетку Yuna 2021: "Навіть не очікувала"

Арсен Мірзоян показав себе до зустрічі з Тонею Матвієнко: "Щось я був зашироким"

Go_A без вокалістки втратили перше місце на "Євробаченні 2021", Росія обігнала

Показати ще

Блогер зазначає, що всі розповіді про те, що це не розрив, а якісь обмеження РПЦ не мають істотного значення. На думку блогера, РПЦ в Україні треба перейменовувати так, щоб ніхто не сумнівався в суті її діяльності.