На засіданні Синоду Вселенського патріархату ухвалили рішення, яке навряд чи сподобається Кремлю і його господарю Володимиру Путіну – анексію Київської Митрополії Руської церквою в 1686 році визнано незаконною.
Підпишіться на Знай у Google News! Тільки найяскравіші новини!
Підписатися
Це підтвердив речник УПЦ КП Євстратій Зоря:
"Одразу з кількох джерел надійшла інформація про двох очікуваних рішення Синоду Вселенського Патріархату: про задоволення апеляції Патріарха Філарета (а також апеляції митрополита Макарія), про визнання незаконною анексію Київської Митрополії Руської церквою в 1686 році", - прокоментував він.
Олег Винник показав фінал "Маски" до виходу в ефір: "Станете свідками"
54-річна Ольга Сумська перевтілилася в Дженіфер Лопес: "Спокусливий образ"
Дзідзьо вперше показав "батька" - аж за душу бере: "Дякую..."
Марічка Падалко пішла від чоловіка заради кохання: "Я чесно йому зізналася..."
Дивіться: У Стамбулі розпочався триденний Синод Константиноопльського патріархату
Нагадаємо, з патріарха Української православної церкви Київського патріархату Філарета та предстоятеля Української провославної автокефальної церкви Макарія зняли анафему.
Як повідомляв Знай.ua, у Стамбулі фінішує Синод, в ході якого українці очікують вирішення питання про надання УПЦ довгоочікуваного Томосу.
Також Знай.ua писав, РПЦ готує масову провокацію в Україні напередодні великого релігійного свята.