Українці настільки добродушна нація, що подекуди саме через свою сердечність потрапляють до лап шахраїв. Найбільше мріють нажитися на довірливих перехожих ті, хто видає себе за віщунів, хіромантів та іншу братію, не маючи при цьому жодного відношення ні до магії, ні до вашої долі. Не виключення – і особи ромської національності.


Схожий випадок на сторінці у Facebook описала киянка Марія Яцун. Дівчину банально "розвели" на гроші. Вона б могла й промовчати, але бажання застерегти інших від цього взяло гору.

"… моя слабкість і глибока повага до людей похилого віку, які звертаються за допомогою. Я завжди допоможу, куплю яблучка або квіти, розповім куди і як пройти, що власне і сталося сьогодні зі мною. Степанида (Стефанида) Пилипівна підійшла до мене з питанням у метро Дружби Народів, як пройти на Арсенальну. Я, ясна річ, розповіла. Далі пам'ятаю настанови сходити до хіроманта, факти про мою сім'ю та інше", - згадує Марія.

Популярні новини зараз

Оля Полякова зізналася, хто із зірок шоу-бізнесу її дратує - Тіна Кароль у списку

Марічка Падалко пішла від чоловіка заради кохання: "Я чесно йому зізналася..."

У Харкові помер відомий бізнесмен і друг Кернеса

Тіна Кароль осоромилася просто на сцені: сукня злетіла з пишних грудей

Показати ще


Але й це ще не все. Настирлива бабуся не зупинилася, дівчина дістала монетку, сама не пам'ятаючи, як це вийшло, згодом – і решту грошей з кишені.

Дивно, адже Марія запевняє: уникала діалогу з ромами, як тільки могла, тому що кілька разів навіть наривалася на неприємності. Але літню людину все ж поважала, не змогла відмовити.

"Так що, друзі мої, я сильно звертаю вашу увагу на бабусю по імені Степанида, яка послідовниця Ванги, про монетки, псування і всі справи, більше фактів я, на жаль, не запам'ятала. Буду вважати, що відкупилася я грошима. Ще зароблю, а ви будьте максимально пильні, як відомо, благими намірами вимощена дорога в пекло. Такі справи. І, до речі, у мене залишився її номер телефону (як не пам'ятаю) - +38 099 473 23 17", - підсумувала вона, додавши ймовірний телефон цієї бабусі.


Ця історія точно гарний урок всім, хто жертвує гроші на вулицях, не перевіреним особам, а тим паче – погоджується "дізнатися своє майбутнє". Будьте пильними, аби завтра не лишитися без копійки у кишені.


Дивіться: роми відлякують людей на вокзалах та грабують перехожих


Нагадаємо, оприлюднено неймовірні факти з життя плем'я "морських циган".
Як повідомляв Знай.ua, суд виніс суворий вердикт активісту С14 за розгін табору ромів.
Також Знай.ua писав, цигани влаштували побоїще на вокзалі, атакувавши поліцію.