У давні часи в цей день готували вози, складали їх на зиму і дивилися, де їх потрібно полагодити. Колеса теж міняли. Так що саме час подумати про ремонт машини або будь-якого іншого транспорту, можливо ви забули купити шини на зиму.

Сьогодні знахарі радять не ходити в лазню, хоча невідомо, чому вони забороняли митися людям в цей день. Сам день вважається небезпечним, не можна нічого починати і робити. Може повторитися навіть найнеприємніша ситуація, як дежавю. Будьте готові до цього.

Сьогодні краще не нервувати, як би сильно вас не намагалися спровокувати на скандал, вам потрібно тримати себе в руках. А все тому що будь-який, навіть найменший нервовий сплеск, невеликий скандал або сварка можуть зробити пролом, а через нього просочується різна гидота у вигляді темного чаклунства, заздрощів, ненависті і порчі. Коли вам потрібно буде прийняти важливе рішення, постарайтеся не метушитися і не панікувати, вам потрібно прикрити очі і порахувати до шістдесяти. Правильне рішення ви зможете прийняти тільки будучи повністю спокійними.

Популярні новини зараз

Каменських показала, як вони з Потапом схудли і помолодшали після весілля: "Надихаєте"

Донька Пугачової знову наречена: Орбакайте планує весілля, аж світиться щастям

На пенсію в 50: українкам пропонують вийти на відпочинок раніше, головна умова

На світ насувається "найбільша за п'ятдесят років" небезпека, відчує кожен

Показати ще

Якщо ви відчуваєте, що перевтомилися, фізично або розумово, вам потрібно вжити заходів обережності, вмитися святою водою і трохи її випити. Ніяка магія сьогодні не приноситиме результати.

Діти, які народилися сьогодні дуже рідко стають щасливими, але мають свою певний захист. Їм потрібно носити опал.

Раніше Знай.uа повідомляв, про те, що ні в якому разі не можна робити в Хеллоуїн.
Нагадуємо, що в грудні в українців буде більше вихідних.
Також раніше Знай.uа повідомляв, що в Україні є 5 просто казкових місць, які обов'язково потрібно відвідати.