Українці від сьогодні можуть без віз подорожувати в Катар. У п'ятницю, 2 листопада, набрала чинності Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Катар про взаємне скасування візових вимог.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ, пише видання "Хвиля".

Тепер громадяни України можуть без віз відвідувати Катар, але перебувати в країні на таких умовах можна максимум 90 діб протягом 180 днів. Паспорти туристів повинні бути дійсні на строк не менше 6-ти місяців з дати в'їзду на територію держави. Громадяни, які мають намір в'їхати на територію Катару на термін, що перевищує 90 днів, незалежно від мети поїздки, повинні отримати візу.

Популярні новини зараз

У Росії підтвердили, що до кордонів України рухаються їх танки, БМП та "Іскандери"

Олександр Пономарьов з відром і щіткою потрапив у "рабство": "Валя змусила"

Оля Полякова поділилася ідеальним блюдом для тих, що худнуть: ПП-млинці зі шпинатом під соусом бешамель

51-річна Ірина Білик на "Масці" вразила українців зовнішністю: "Що з обличчям?"

Показати ще


"Згідно з положеннями Угоди, громадяни України, які користуються паспортами громадянина України для виїзду за кордон (біометричними і небіометріческімі), і громадяни Держави Катар, які користуються звичайними паспортами, можуть в'їжджати, перебувати, виїжджати і перетинати транзитом територію держави іншої Сторони без віз за умови , що тривалість їх перебування не перевищує 90 днів протягом 180 днів", - відзначили в МЗС.

До речі, директор Центру розвитку туризму України Володимир Царук заявив, що влітку 2018 року українці на 20-25% частіше стали виїжджати на відпочинок за межі країни, ніж у період відпусток у 2016-2017 роках.

За даними Центру розвитку туризму, найпопулярнішими напрямками для відпочинку серед українців стали Туреччина і Єгипет. Туди в пікові періоди сезону відпусток вилітали 30-35 чартерних рейсів на добу.

У п'ятірку найбільш популярних серед українських туристів країн увійшли Греція, Болгарія та Іспанія. Так, кількість українських туристів у літній період поточного року, які відпочивали за кордоном, збільшилася на 20-25%. Крім того, з березня по вересень 2018 на відпочинок в інші країни виїхали 1,48 мільйонів туристів.

Нагадаємо, Україна займає сорок перше місце з безвізовим доступом до 128 країн світу. При цьому на початку цього року українці могли вільно відвідати лише 114 країн.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Україна отримала безвіз з Грузією.

Також "Знай.ua" писав, українці зможуть відвідувати Сербію без візи.