На українців чекає підвищення тарифів на комунальні послуги вже на початку наступного місяця. Як заявив міністр соціальної політики України Андрій Рева, при обліку подорожчання газу на 23,5%, за воду та опалення доведеться заплатити на 16% більше.

На думку експерта Валентина Землянського, українці будуть платити за гарячу воду та опалення на 15% більше (від 200 гривень і вище), в залежності від опалювальної площі. Про це пише видання facenews.

При цьому, якщо на оплаті за воду можна заощадити, підігріваючи її на газі, або встановивши бойлер, то з опаленням буде складніше. Рахунки за опалення безпосередньо залежать від температури на вулиці.

Землянський зазначив, що нові тарифи будуть встановлені приблизно на початку листопада, а це значить, що платіжки за новими цінами українці отримають вже до Нового Року.

Щоб ваш гаманець не відчув істотного удару від підвищення цін і щоб можна було менше платити за комуналку, фахівці пропонують зайнятися енергоефективністю будинку: утеплити фасад, горище, фундамент і встановити теплопункт. Вони стверджують, що такі витрати швидко окупляться після подорожчання тарифів.

А тим часом жителі столиці вже оримали платіжки з "сюрпризом". У нових платіжках за комунальні послуги киян, з'явилися вражаючі цифри. "Київгаз" нарахував жителям столиці плату за всі місяці, коли не було води і нею не користувалися.

Популярні новини зараз

З 24 грудня чиновники залишаться без роботи: Бабак анонсувала нову можливість для кожного українця

"Вогонь красуня": Каменських лише в трусиках змусила фанів ахнути

Нікітюк в національному одязі Китаю змусила пускати слинки: ніжки по самої Піднебесної

В Україні змінились мінімальна пенсія і прожитковий мінімум: скільки отримаємо на руки

Показати ще

Платежі підняли, навіть незважаючи на те, що люди користували електричними бойлерами.

Нагадаємо, у першому місяці 2019 року одночасно набудуть чинності кілька урядових нововведень, які кардинально змінять механізми нарахування та оплати ЖКП

Як повідомляв портал "Знай.ua", влада вигадала, як витрусити з українців останнє

Також "Знай.ua" писав, щоб оплатити комунальні, уряд посадить українців на безглютенову дієту