Близько мільйона громадян України, що залишились без тепла, запрошують Міністра ЖКГ – Генадія Зубка відвідати їх міста та наочно переконатись у критичності ситуації.

Про це повідомила популярна група "Самые резонансные новости" на своъй сторінці у Facebook.

Пост за кілька годин набрав майже 1000 лайків і багато коментарів небайдужих громадян.

Проте Генадій Зубко вважає, що після проведеної ним реформи децентралізації - він не має ніякого відношення до провалу опалювального сезону та закликає звертатись до місцевих органів влади або прокуратури.

Популярні новини зараз

Доктор Комаровський назвав головні причини безсоння у дорослих і дітей

Марина Боржемська з дітьми розповіла про стосунки з колишнім чоловіком: "Не маю ярого бажання бачитися"

Катерина Кухар похвалилася дитячим фото і розповіла, в кого вдалася такою красивою: "Порода видна"

Гурт Go-A впевнено почав завойовувати любов Європи на "Євробаченні-2021": "Зайняли перше місце"

Показати ще

Коли саме буде відновлено опалення – поки залишається незрозумілим.

Нагадаємо, наразі Кривий Ріг, Херсон, Сміла (черкаська обл.), Шепетівка (хмельницька обл.) та п’ять міст Луганської області залишаються відключеними від опалення. Без тепла залишились як житлові будинки, так і лікарні, школи та інші комунальні заклади. В ряді міст вже введено надзвичайний стан.

Як повідомляє один із редакторів групи "Самые резонансные новости", що перебуває в Смілі, жителі міста наразі знаходяться у відчаї та наполегливо запрошують Віце-прем’єра Генадія Зубка до себе "в гості", щоб Він наочно переконався у критичності ситуації та втрутився у процес її вирішення:

"Зубко вважає, що не несе ніякої відповідальності за провал опалювального сезону, тому що тепер це повністю компетенція місцевого самоврядування. Але переписати в законодавстві відповідальність із одного органу на інший – це не децентралізація, а вчасне "умивання рук" від незручноі для політика історії. В містах введено надзвичайний стан, перестали оперувати людей, а важкохворих – направили по домам, дітей відпустили на дострокові канікули. Фактично місто припинило життя. Я розумію, що це політика, але враховуючи критичність ситуації – Зубко мав би почути людей, втрутитись та якось допомогти їм".

В свою чергу, коли саме вдасться відновити опалення поки залишається незрозумілим, оскільки керівництво Мінрегіонбуду відмовляється втручатись у ситуацію, а місцеві органи влади не мають достатніх коштів для закупівлі газу у НАК Нафтогазу.